Duchovní jméno (služby na dálku) – STOP STAV do zpracování předchozích objednávek

duchovní jméno

Drazí přátelé, jsem nucena prodloužit STOP STAV na vámi žádanou službu Duchovní jméno, jelikož potřebuji zpracovat mnoho předchozích objednávek. prosím neposílejte mi do odvolání STOP STAVU vaše objednávky a zprávy na email, ani neposílejte žádné platby. Nemám nyní časovou ani energetickou kapacitu, se jim věnovat, zpracovávám postupně předchozí. Pokud si přejete domluvit termín na sezení, nepište na email, ale pošlete sms na můj tel: 728 932 236. Výjimku mají přátelé ze Slovenska, nebo ti, kteří nemají české tel. číslo. Odvolání Stop stavu bude oznámeno zde na webu na hlavní stránce a i na mé FB stránce Cesta s Ramonou. Budu se snažit zpracovat dosavadní objednávky co nejrychleji, abych mohla vyhovět i dalším bytostem, až bude služba opět otevřena.

Nabízím Vám nahlédnutí vašeho podporujícího duchovního jména. Co Vám toto jméno může přinést? Jméno je mocná a důležitá vibrace, která značně ovlivňuje náš život. Ve starých kulturách toto dobře věděli a bylo zvykem, že se člověk, který prošel určitým zasvěcením, posunul se dále ve svém vývoji, dosáhl určitého stupně, přijal též nové jméno, které mu poskytovalo podporu a ochranu a vyjadřovalo to, kým se stal a nebo kým se stát měl. Tato jména se stala součástí jeho bytosti a posilovala potřebné kvality a schopnosti. Někdy si jména volili lidé sami, jindy jim byla sdělována prostřednictvím moudrých starších a nebo skrze prostředníky s duchovním světem.

Zajímá Vás jak to vše začalo a jakým způsobem se u mě rozvinul tento dar? Více se dozvíte v tomto článku.

Co k nahlédnutí vašeho podporujícího duchovního jména potřebuji?

K jeho načtení potřebuji od Vás zaslat v příloze vaši aktuální fotografii, kde je Vám dobře vidět do tváře a hlavně do očí, pokud možno ala portrétového typu, kde Vás někdo vyfotil zblízka a nebo „selfie“ 🙂
K tomu prosím vždy napsat stručně dvěma třemi větami, co máte ráda/rád, co Vás zajímá a těší. Nejde jen o informace samotné, já se ladím i na vaši energii v textu obsaženou. U služeb na dálku pracuji vždy po obdržení platby na účet ( informace najdete v sekci ceník), po přijetí platbu potvrdím mailem a zároveň napíši, do kdy nejpozději můžete své jméno a souvislosti očekávat.

S láskou Ramona Siringlen.