PŘIJETÍ LIDSTVÍ A ŽIVOTA NA ZEMI – dovol si být šťastným člověkem a cítit se na Zemi skutečně doma

Chcete se cítit zde ve svém životě lépe? Cítit bezpečí zde na Zemi? Lépe přijmout svůj lidský život? Potkat podobně smýšlející duše, pochopit potřebné souvislosti, umožnit si posuny a obdržet podporu vědomí a energií přítomných na Zemi, přijmout pomoc a inspiraci od nanebevzatých mistrů a od zástupců své hvězdné rodiny?

V přátelské atmosféře se můžete účastnit sdílení a předání informací k tématu z úrovně Akášického vědomí Božského éteru, vyslechnout si zajímavé případy druhých bytostí z mé praxe, položit otázky k tématu, vzájemně se podpořit svými esencemi a prožitky, otevřít své struktury novým možnostem v souladu s vaším nejvyšším dobrem a aktuálním plánem vaší duše a Božského práva na radost a lehkost bytí.

Na závěr se jako obvykle ponoříme do tvůrčí meditace na otevření se novým možnostem naší reality zde na Zemi v přijetí toho kým jste a co si sami přejete zde svobodně tvořit a přijmeme podporu dalších bytostí a mistrů. Obdržíme inspiraci a podporu z rostlinné a minerální říše, průvodce z řad zvířecích bytostí, mistrů, kteří žili své životy na zemi, předků či zástupců vaší hvězdné rodiny.

Jako vždy nebude chybět humor, nová přátelství, uvolněná atmosféra a laskavý přístup.

Sdílet
Tweet about this on TwitterShare on FacebookEmail this to someone
Příspěvek byl publikován v rubrice Semináře a jeho autorem je katka@prokoho.cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.