PŘIJETÍ LIDSTVÍ A ŽIVOTA NA ZEMI – dovol si být šťastným člověkem a cítit se na Zemi skutečně doma

ČTVRTEK 14.10. Praha 10.00 – 18.30

Chcete se cítit zde ve svém životě lépe? Cítit bezpečí zde na Zemi? Lépe přijmout svůj lidský život? Potkat podobně smýšlející duše, pochopit potřebné souvislosti, umožnit si posuny a obdržet podporu vědomí a energií přítomných na Zemi, přijmout pomoc a inspiraci od nanebevzatých mistrů a od zástupců své hvězdné rodiny?

V přátelské atmosféře se můžete účastnit sdílení a předání informací k tématu z úrovně Akášického vědomí Božského éteru, vyslechnout si zajímavé případy druhých bytostí z mé praxe, položit otázky k tématu, vzájemně se podpořit svými esencemi a prožitky, otevřít své struktury novým možnostem v souladu s vaším nejvyšším dobrem a aktuálním plánem vaší duše a Božského práva na radost a lehkost bytí.

Na závěr se jako obvykle ponoříme do tvůrčí meditace na otevření se novým možnostem naší reality zde na Zemi v přijetí toho kým jste a co si sami přejete zde svobodně tvořit a přijmeme podporu dalších bytostí a mistrů. Obdržíme inspiraci a podporu z rostlinné a minerální říše, průvodce z řad zvířecích bytostí, mistrů, kteří žili své životy na zemi, předků či zástupců vaší hvězdné rodiny.

Jako vždy nebude chybět humor, nová přátelství, uvolněná atmosféra a laskavý přístup.

Setkáme se v energeticky krásných prostorách centra Adaraya, ve výborně dostupném místě centra Prahy, přímo naproti Hlavnímu vlakovému nádraží.

V případě zájmu jako vždy zašlete SMS na 728 932 236 s názvem skupiny, datem a vaším celým jménem.

 Srdečně se na všechny těším. Ramona Siringlen.

Sdílet
Tweet about this on TwitterShare on FacebookEmail this to someone
Příspěvek byl publikován v rubrice Semináře a jeho autorem je katka@prokoho.cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.