Ceník

Nastavení cen odpovídá vibraci rovnováhy, lásky a péče a to jak k sobě samé, tak i k Vám, s ohledem na můj výdej energie v podobě mého maximálního soustředění na celou vaši bytost v  rovině mentální, fyzické i na úrovni mé duše. Na sezeních s Vámi pracuji i skrze působení mého vlastního energetického pole i na strukturách vyšších než je možné vnímat běžně v hmotné rovině.

Je mi též potěšením a ctí pravidelně v mém volném čase zdarma sdílet své zkušenosti a informace skrze mé vyšší napojení na zajímavá témata na radiových vlnách Svobodného Vysílače. Plním tak část svého poslání – podporovat proces transformace lidského vědomí a šířit potřebné informace. Již odvysílané pořady najdete v archivu Svobodného vysílače či na Youtube pod heslem Ramona Siringlen.

 

Osobní konzultace – vhled do vaší situace 90 min 1550,- kč
Sezení Kineziologie ONE BRAIN 90 min 1550,- kč
Sezení Řízená meditace – práce s podvědomím 90 min 1550,- kč

Na dálku

Prosím neposílejte mi platby dříve, než vám odpovím na vaši zprávu se zájmem o službu a tudíž o vás již vím!!! Píše a volá mi mnoho lidí a já si potřebuji udržet systém a přehled ohledně přijímaných plateb. Děkuji velice za pochopení.

Čtení Akášických záznamů – vhled do vaší konkrétní situace či odpověď na jednu až dvě otázky 1550,- kč

75 EUR

Duchovní jméno – zprostředkování vašeho ochranného podporujícího duchovního jména a informací s ním spojených http://cestasramonou.cz/duchovni-jmeno/#more-297

 

750,- kč

35 EUR

Čtení provádím po obdržení platby na uvedený účet. Následně Vám potvrdím její přijetí a zároveň Vám napíši, do kdy zašlu na váš email informace, které jsem pro Vás ve vašich záznamech načetla. Obvykle do tří týdnů. Dle mého vytížení a množství objednávek před Vámi.

Do zprávy pro příjemce prosím vždy napište své celé jméno a datum odeslání platby. Jako variabilní symbol prosím uveďte číslo svého telefonu. V případě potřeby pak může banka vaši platbu snadno dohledat. Děkuji Vám.

číslo učtu: 1011308953/6100 – platby v korunách

 

pro pohodlí mých klientů v zahraničí platba v měně EUR:

číslo Fio účtu:

2300803517/2010

IBAN             CZ8120100000002300803517

BIC                 FIOBCZPPXXX

Doporučuji využít formu platebního příkazu SEPA, která garantuje jen minimální základní poplatky oběma stranám a jednoduchost a přehlednost celého převodu. Na účet příjemce přijde přesně ta suma, kterou jste zadali a výši poplatku znáte předem.