Ceník

Nastavení cen odpovídá vibraci rovnováhy, lásky a péče a to jak k sobě samé, tak i k Vám, s ohledem na můj výdej energie v podobě mého maximálního soustředění na celou vaši bytost v  rovině mentální, fyzické i na úrovni mé duše.

Na sezeních s Vámi pracuji i skrze působení mého vlastního energetického pole i na strukturách vyšších než je možné vnímat běžně v hmotné rovině. Na základě připravenosti vaší vyšší bytosti a záměrů vaší duše urychluji vaše jemně hmotné procesy, aktivuji kódy ve vašem energetickém poli a otevírám portály k vašim darům a potenciálu. To vše v souladu s vaším osobním plánem a vibrační úrovní, ve které se zrovna nacházíte.

ZDARMA je mi potěšením a ctí pravidelně v mém volném čase sdílet své zkušenosti a informace skrze mé vyšší napojení na zajímavá témata na mém Youtube kanálu Cesta s Ramonou. Plním tak část svého poslání – podporovat proces transformace lidského vědomí a šířit potřebné informace. Na Youtube také najdete pod heslem Ramona Siringlen již odvysílané rozhlasové pořady na portálu osobního rozvoje Příznaky transformace a dále společné pořady s kolegou Jardou Grunwaldem. Máte tak kdykoli a bez omezení přístup k mnoha informacím a podpoře. Jednotlivá témata jsou již v názvu pořadu pro vaši snadnou orientaci dle vašeho zájmu.

ZDARMA také najdete mnoho podpory a inspirace v sekci články zde na webu, kam vás srdečně zvu. Najdete zde mé osobní sdílení z mé vlastní duchovní osobní praxe a prožitků, dále zážitky a ponaučení z mé praxe průvodce a zprostředkované informace na různá témata z pole Akášického vědomí, které přináší hlubší porozumění a vhled do chápání situací v našem životě a tím uvolňují naše struktury a umožňují posuny v našem vývoji.

Osobně – aktivační sezení:

Osobní konzultace – vhled do vaší situace, práce s podvědomím, akášická přenastavení 90 min 2500,- kč

Aktivačně prožitkové akce a semináře:

Jednodenní seminář 2200,- kč
Dvoudenní seminář 3750,- kč

Hluboce také oceňuji každý DAR, kterým zase vy oceňujete mou tvorbu, podporu druhých ve formě videí a mnoha pořadů, volně dostupných na internetu a článků
a přispíváte tak i k chodu mých stránek a energetické rovnováze v plynutí.

Do zprávy pro příjemce prosím vždy uvádějte informaci DAR. Děkuji.

bank. spojení: 1011308953/6100
IBAN CZ2861000000001011308953
SWIFT/BIC:
EQBKCZPP