Ceník

Nastavení cen odpovídá vibraci rovnováhy, lásky a péče a to jak k sobě samé, tak i k Vám, s ohledem na můj výdej energie v podobě mého maximálního soustředění na celou vaši bytost v  rovině mentální, fyzické i na úrovni mé duše.

Na sezeních s Vámi pracuji i skrze působení mého vlastního energetického pole i na strukturách vyšších než je možné vnímat běžně v hmotné rovině. Na základě připravenosti vaší vyšší bytosti a záměrů vaší duše urychluji vaše jemně hmotné procesy, aktivuji kódy ve vašem energetickém poli a otevírám portály k vašim darům a potenciálu. To vše v souladu s vaším osobním plánem a vibrační úrovní, ve které se zrovna nacházíte.

ZDARMA je mi potěšením a ctí pravidelně v mém volném čase sdílet své zkušenosti a informace skrze mé vyšší napojení na zajímavá témata na radiových vlnách Svobodného Vysílače. Plním tak část svého poslání – podporovat proces transformace lidského vědomí a šířit potřebné informace. Již odvysílané pořady najdete v archivu Svobodného vysílače či na Youtube pod heslem Ramona Siringlen. Máte tak kdykoli a bez omezení přístup k mnoha informacím a podpoře. Jednotlivá témata jsou již v názvu pořadu pro vaši snadnou orientaci dle vašeho zájmu.

ZDARMA také najdete mnoho podpory a inspirace v sekci články zde na webu, kam vás srdečně zvu. Najdete zde mé osobní sdílení z mé vlastní duchovní osobní praxe a prožitků, dále zážitky a ponaučení z mé praxe průvodce a zprostředkované informace na různá témata z pole Akášického vědomí, které přináší hlubší porozumění a vhled do chápání situací v našem životě a tím uvolňují naše struktury a umožňují posuny v našem vývoji.

Osobně – aktivační sezení:

Osobní konzultace – vhled do vaší situace 90 min 2000,- kč
Sezení Kineziologie ONE BRAIN 90 min 2000,- kč
Sezení Řízená meditace – práce s podvědomím 90 min 2000,- kč

Na dálku:

Prosím neposílejte mi platby dříve, než vám odpovím na vaši zprávu se zájmem o službu a tudíž o vás již vím!!! Píše a volá mi mnoho lidí a já si potřebuji udržet systém a přehled ohledně přijímaných plateb. Děkuji velice za vaše pochopení.

Čtení Akášických záznamů – vhled do vaší konkrétní situace či odpověď na jednu až dvě otázky. Energetická podpora od mistrů skrze text z roviny Akášického pole. Text cca 2xA4 a Akášická afirmace na vyladění vašeho éterického pole s ohledem na témata, která řešíte tak, aby se urychlily posuny ve fyzické realitě. 2000,- kč

82 EUR

Duchovní jméno – zprostředkování vašeho ochranného podporujícího duchovního jména a informací s ním spojených http://cestasramonou.cz/duchovni-jmeno/#more-297

 

950,- kč

40 EUR

Čtení provádím po obdržení platby na uvedený účet. Následně Vám potvrdím její přijetí a zároveň Vám napíši, do kdy zašlu na váš email informace, které jsem pro Vás ve vašich záznamech načetla. Obvykle do tří týdnů. Dle mého vytížení a množství objednávek před Vámi.

Do zprávy pro příjemce prosím vždy napište své celé jméno a datum odeslání platby. Jako variabilní symbol prosím uveďte číslo svého telefonu. V případě potřeby pak může banka vaši platbu snadno dohledat. Děkuji Vám.

číslo učtu: 1011308953/6100 – platby v korunách

 

pro pohodlí mých klientů v zahraničí platba v měně EUR:

číslo Fio účtu:

2300803517/2010

IBAN             CZ8120100000002300803517

BIC                 FIOBCZPPXXX

Doporučuji využít formu platebního příkazu SEPA, která garantuje jen minimální základní poplatky oběma stranám a jednoduchost a přehlednost celého převodu. Na účet příjemce přijde přesně ta suma, kterou jste zadali a výši poplatku znáte předem.