Kontakt

 

 

Kateřina Ducháčková

IČO: 05204852

rezervace osobního (v Praze 9, v blízkosti metra) a on-line sezení – nově vyřizuje můj partner Martin pro rychlejší komunikaci a odpovědi (děkuji za vaši veškerou dosavadní božskou trpělivost s mým vytížením – takto už nezapadne žádná SMS) 🙂 zasílejte prosím pouze SMS na 725 052 683  formou milého pozdravení, s vaším celým jménem a zda máte zájem o osobní či on-line setkání nebo WhatsApp zprávu – hlavně pokud máte zahraniční tel čísla, komunikujeme pak obě strany zcela zdarma a my to při množství zpráv určitě vítáme :-))

Sezení vedu vždy pouze v pondělky a úterky v pevně daných časech 9.15, 11.15 a 13.45 a délka sezení je max 90 minut. Platí i pro on-line.

rezervace psaných Akášických vhledů a seminářů – prosím pouze formou SMS na 728 932 236 formou milého pozdravení, vašeho celého jména a heslem Akáša či názvem semináře, o který máte zájem

Na osobní sezení mám obvykle delší čekací lhůty, ale nejrychlejším a velice podporujícím způsobem, jak se setkat, propojit a umožnit si posuny je společná tvorba na mých aktivačně prožitkových seminářích, které vám opravdu ze srdce doporučuji. Semináře mi umožňují se propojit s více lidmi, mají velikou sílu a je zde vždy i prostor na vaše dotazy k tématu. Panuje na nich velmi přátelská, respektující bezpečná atmosféra, tak se nemusíte ničeho obávat. 

Jinak k vaší okamžitě dostupné podpoře a inspiraci jsou k dispozici má videa na různá témata osobního a duchovního rozvoje na mém Youtube kanálu Cesta s Ramonou, nebo pod heslem Ramona Siringlen najdete na Youtube i mé již odvysílané rozhlasové pořady v portálu Skutečný život u kolegy Jaroslava nebo vysílání v internetovém portálu Příznaky transformace či Cesty k sobě. 

Při práci s lidmi i práci na dálku nemohu brát telefony a ve volném čase se věnuji rodině, sama sobě a další tvorbě. Proto na telefonáty nereaguji. Děkuji za pochopení a respektování mého prostoru.

Pro větší propojení mě můžete sledovat na sociálních sítích:

FB Cesta s Ramonou

IG Ramona Siringlen