Ceník

Nastavení cen odpovídá vibraci rovnováhy, lásky a péče a to jak k sobě samé, tak i k Vám, s ohledem na můj výdej energie v podobě mého maximálního soustředění na celou vaši bytost v  rovině mentální, fyzické i na úrovni duše a mých aktivačních darů, kódů a schopnosti duchovního vhledu vnést světlo poznání a posunů tam, kde to potřebujete a kde si to přejete.

Na sezeních s Vámi pracuji i skrze působení mého vlastního energetického pole i na strukturách vyšších než je možné vnímat běžně v hmotné rovině. Na základě připravenosti vaší vyšší bytosti a záměrů vaší duše urychluji vaše jemně hmotné procesy, aktivuji kódy ve vašem energetickém poli a otevírám portály k vašim darům a potenciálu. Skrze požehnání ZDROJE, BOŽSTVÍ a v souladu s vyjádřením vaší svobodné vůle, potřeb a přání, Vám skrze svou aktivační esenci duše zprostředkovávám manifestaci posunů a potřebných změn ve vašem životě a tvoření pro vaši větší svobodu, radost, lehkost bytí a harmonii se životem a to vše v souladu s vaším osobním plánem a vibrační úrovní, ve které se zrovna nacházíte.

ZDARMA je mi potěšením a ctí pravidelně v mém volném čase sdílet své zkušenosti a informace skrze mé vyšší napojení na zajímavá témata na mém Youtube kanálu Cesta s Ramonou. Plním tak část svého poslání – podporovat proces transformace lidského vědomí a šířit potřebné informace. Na Youtube také najdete pod heslem Ramona Siringlen již mnohé odvysílané pořady na portálu osobního rozvoje Příznaky transformace a dále společné pořady s kolegou Jardou Grunwaldem na portálu Skutečný život. Nebo pořady portálu Cesty k sobě, kde jsem byla již vícekrát hostem. Máte tak kdykoli a bez omezení přístup k mnoha informacím a podpoře. Jednotlivá témata jsou již v názvu pořadů pro vaši snadnou orientaci dle vašeho zájmu.

ZDARMA také najdete mnoho mé podpory na sociálních sítích na FB stránce Cesta s Ramonou a na IG jako Ramona Siringlen a dále inspirace v sekci články zde na webu, kam vás srdečně zvu. Najdete zde mé osobní sdílení z mé vlastní duchovní osobní praxe a prožitků, dále zážitky a ponaučení z mé praxe průvodce a zprostředkované informace na různá témata z pole Akášického vědomí, které přináší hlubší porozumění a vhled do chápání situací v našem životě a tím uvolňují naše struktury a umožňují posuny v našem vývoji.

Osobně – aktivační sezení:

Osobní konzultace – vhled do vaší situace, práce s podvědomím, akášická přenastavení 90 min 3500,- Kč/150 euro

Akášické psané vhledy na dálku                                                           8500,- Kč/350 euro 

Aktivačně prožitkové akce a semináře:

Jednodenní seminář 3000,- Kč/130 euro
Dvoudenní seminář 5500,- Kč/240 euro

Hluboce také oceňuji každý DAR, kterým zase vy oceňujete mou tvorbu, podporu druhých ve formě videí a mnoha pořadů, volně dostupných na internetu a článků
a přispíváte tak i k chodu mých stránek a energetické rovnováze v plynutí.

Do zprávy pro příjemce prosím vždy uvádějte informaci DAR. Děkuji.

bank. spojení: 1011308953/5500
IBAN CZ9055000000001011308953
SWIFT/BIC:
RZBCCZPP