Osobní konzultace – STOP stav – další sms na termíny možno posílat od 10. prosince

Ra-sheeba

Často se nám stává, že se ve svém životě ocitneme na křižovatce. Zvažujeme své možnosti, přemýšlíme, kudy dál. Cítíme, že nám chybí potřebný odstup a nadhled. Toužíme znát hlubší souvislosti, proč se nám to či ono děje. Nebo nás osloví určitá osoba. Cítíme se k ní přitahováni, protože naše duše vnímá, že je zde prostor pro sdílení. A je to právě naše duše, která nás vede na naší cestě. Duše nás na naší cestě vede k těm správným lidem. A každé setkání nám nakonec něco přináší.

Co Vám nabízím na osobním konzultaci? Můžeme spolu probrat cokoli si přejete. Nahlédneme na vaše životní zkušenosti v hlubších souvislostech. Odkryjeme staré programy a vzorce, které Vám již neslouží a brzdí Vás ve svobodném rozletu vašeho života.  Během každé konzultace využívám svou schopnost vhledu a vcítění se do druhých přes běžný rámec obvyklého vnímání.

Kariéra a poslání.

Můžeme nahlédnout na vaše předpoklady ohledně projektů, talentů a možností uplatnění. Probrat spolu nejvhodnější způsob vaší propagace, doporučení vzhledu webových stránek, prezentace na sociálních sítích. To vše samozřejmě v souladu se současnými energiemi a silným procesem transformace na planetě Zemi a ve společnosti. Doba se mění a my vystupujeme ze systému. Tomu odpovídá i tlak na proměnu mnoha organizací, pracovních návyků a společenských zvyklostí, které dosud mohly fungovat.

Vaše vztahy.

Neznám nikoho, kdo by se jimi nezaobíral. Vztahy jsou nedílnou součástí našeho života a jejich prožívání určuje míru naší vnitřní pohody a svobody. I zde můžeme společně mnohé odkrýt a zvědomit tak, abyste se mohli svobodně nadechnout. Abyste byli ve vztazích rovnocennými partnery, abyste mohli sdílet, být součástí rodin, týmů, rodů. Abyste si užívali lásku bez toho, že ztratíte sami sebe.

Váš duchovní a osobní rozvoj.

Často mi říkáte, že si nemáte o „těchto věcech“ s kým promluvit. Otevírají se Vám duchovní dary a vnímání. Máte zážitky mimo běžnou realitu. Máte mnoho otázek, na které chcete znát odpovědi. Bude mi velkým potěšením Vám být v této oblasti průvodcem. Podpořím Vás ve vašich vlastních schopnostech a možné cestě. Podělím se s Vámi ráda o své osobní prožitky a případně poradím konkrétně, jak zrovna Vy můžete komunikovat se svými průvodci a nejen to.

Život a vše co přináší.

Není zde žádné omezení v tom, co můžeme spolu probrat, co sdílet a na co nahlédnout v souvislostech Ducha. Nevíte co přesně potřebujete, ale něco Vás pohání? Přijďte a necháme to plynout. Sezení se stejně vždy odehrají přesně tak jak mají a ty důležité záležitosti se vyjeví ve správném pořadí.

Těším se na Vás.

S láskou Ramona Siringlen.