Osobní konzultace – aktivačně transformační setkání

Ramona Často se nám stává, že se ve svém životě ocitneme na křižovatce. Zvažujeme své možnosti, přemýšlíme, kudy dál. Cítíme, že nám chybí potřebný odstup a nadhled. Toužíme znát hlubší souvislosti, proč se nám to či ono děje. Nebo nás osloví určitá osoba. Cítíme se k ní přitahováni, protože naše duše vnímá, že je zde prostor pro sdílení. A je to právě naše duše, která nás vede na naší cestě. Duše nás na naší cestě vede k těm správným lidem. A každé setkání nám nakonec něco přináší.

Co Vám nabízím na osobním konzultaci? Můžeme spolu probrat cokoli si přejete. Nahlédneme na vaše životní zkušenosti v hlubších souvislostech. Odkryjeme staré programy a vzorce, které Vám již neslouží a brzdí Vás ve svobodném rozletu vašeho života.  Během každé konzultace využívám svou schopnost duchovního vhledu, čtení v energiích, jasno-vědění a skrze naše propojení osobně i na dálku vás podpoří má transformační manifestační esence duše a společně nastavíme  pro vás žádoucí změny, které se mohou postupně projevovat ve vaší fyzické každodennosti.

Velmi důležitou součástí každého sezení je proudění podpory Božského Zdroje a dar mé aktivační esence. V souladu s vaší svobodnou vůlí a Vesmírnými zákony stvoření pomáhám prosvětlit celou vaši situaci a skrze požehnání mého poslání z duchovních sfér a transformační esenci mé duše urychlit proměnu vašeho života a vašich osobních vědomých a často i nevědomých nastavení, vlivů a vzorců tak, aby jste na své cestě mohli svobodněji tvořit, co si přejete a žít RA-dost, rozkvět své bytosti, svobodu, sebe naplnění a harmonické vztahy se svými blízkými a ve společnosti.

V mé společnosti a energii, ať již osobně nebo na dálku (SKYPE, Messenger) pochopíte a sami pocítíte,
že komunikace s duchovním světem a svobodné tvoření vašeho života je vaším přirozeným právem a darem nás všech. A že i vy můžete tvůrčí schopnosti a vědomí rozvíjet. Komunikovat s veškerým životem. Cítit tu Božskou jiskru v sobě.

Pokud si přejete, odcházíte z našeho setkání z Akášickým přenastavením tvoření vaší nové reality v tématech, která jste přišli prosvětlit, posunout, řešit a nahlédnout.

Kariéra a poslání.

Můžeme nahlédnout na vaše předpoklady ohledně projektů, talentů a možností uplatnění. Probrat spolu nejvhodnější způsob vaší propagace, doporučení vzhledu webových stránek, prezentace na sociálních sítích. To vše samozřejmě v souladu se současnými energiemi a silným procesem transformace na planetě Zemi a ve společnosti. Doba se mění a my vystupujeme ze systému. Tomu odpovídá i tlak na proměnu mnoha organizací, pracovních návyků a společenských zvyklostí, které dosud mohly fungovat.

Vaše vztahy.

Neznám nikoho, kdo by se jimi nezaobíral. Vztahy jsou nedílnou součástí našeho života a jejich prožívání určuje míru naší vnitřní pohody a svobody. I zde můžeme společně mnohé odkrýt a zvědomit tak, abyste se mohli svobodně nadechnout. Abyste byli ve vztazích rovnocennými partnery, abyste mohli sdílet, být součástí rodin, týmů, rodů. Abyste si užívali lásku bez toho, že ztratíte sami sebe.

Váš duchovní a osobní rozvoj.

Často mi říkáte, že si nemáte o „těchto věcech“ s kým promluvit. Otevírají se Vám duchovní dary a vnímání. Máte zážitky mimo běžnou realitu. Máte mnoho otázek, na které chcete znát odpovědi. Bude mi velkým potěšením Vám být v této oblasti průvodcem. Podpořím Vás ve vašich vlastních schopnostech a možné cestě. Podělím se s Vámi ráda o své osobní prožitky a případně poradím konkrétně, jak zrovna Vy můžete komunikovat se svými průvodci a nejen to.

Život a vše co přináší.

Není zde žádné omezení v tom, co můžeme spolu probrat, co sdílet a na co nahlédnout v souvislostech Ducha. Nevíte co přesně potřebujete, ale něco Vás pohání? Přijďte a necháme to plynout. Sezení se stejně vždy odehrají přesně tak jak mají a ty důležité záležitosti se vyjeví ve správném pořadí.

Těším se na Vás! Rezervace termínů nově u mého partnera Martina pro rychlejší komunikaci a odpovědi (děkuji za božskou trpělivost vám, co jste kdy čekali dlouho na reakci, už žádná zapadlá zpráva :-)) – pouze formou zpráv, ideálně prosím přes WhatsApp (komunikujeme pak spolu zcela zdarma, což prosím oceníme hlavně v případě zahraničních čísel a vy myslím taktéž) – jinak možno SMS na Martinův tel 725 052 683 formou milého pozdravení, vašeho celého jména a sdělení, zda máte zájem o osobní či on-line setkání. Při on-line konzultaci prosím platbu předem na bankovní účet  minimálně 24h předem. Jinak rezervace propadá. Při osobním setkání platba hotově po konzultaci.

S láskou Ramona Siringlen  ELOÍÍ RA- inspirátorka duší, aktivátorka vašich darů a potenciálu, podporovatelka vašeho vstupu do plné síly TVŮRCE vašeho žití.