Brány Avalonu

Brány Avalonu

Sobota 24.6. 2023, Praha 10.00 – 18.30

Brány Avalonu v Nové Zemi.

Časoprostor planety Země propojený s „místy“ a historií Anglie, Irska, Walesu a Skotska má velice specifické energetické otisky, témata a reality a mnoho starých duší má k němu hlubokou vazbu a v záznamech své duše mnoho prožitků a inkarnací z této brány. Já sama vnímám tuto oblast – časoprostor jako jeden z mých domovů na této planetě. Tento rok stejně jako v roce 2022 opět jedu soukromě s přáteli do Anglie do Glastonbury a pak na pobřeží Atlantiku o kousek dále a seminář se koná tři týdny po mém návratu.

Tor

Pokud je to též záležitost vašeho srdce a volá vás duše k účasti na semináři, můžete si spolu se mnou ujasnit mnoho okolností pro vaši duši, akášické záznamy a potenciál rozvoje a vaší svobody skrze hlubší propojení na tento časoprostor, vyzvednutí vašich darů, otevření se možnostem potenciálu Avalonu a bran mezi realitami. Ponoříme se více i do tzv. éterických realit planety Země a přiblížíme se našim záznamům a životům s nimi spojených.

Připojí se k nám moudří z vílích rodů a ti které jsme zvali „prastaří“, kam patří i mocný učitel a strážce Merlin.

I tento seminář je jen pro vážné zájemce, proto prosím věnujte pozornost obchodním podmínkám na úvodní stránce webu (storno poplatky), protože případným přihlášením s nimi vyjadřujete souhlas.

Hlásit se můžete pouze přes SMS na 728932236 formou milého pozdravení, vašeho celého jména a názvu semináře. Podmínkou účasti je platba předem, kterou posíláte až po mé výzvě.

Velice se těším na všechny nádherné duše, které se na našem setkání propojí v poznání se a spolutvoření a vzájemné podpoře, úctě a lásce.

Srdečně Ramona Siringlen ELOÍÍ RA, nebo prostě jak mám nejradši Sirin.

 

Sdílet
Tweet about this on TwitterShare on FacebookEmail this to someone
Příspěvek byl publikován v rubrice Semináře a jeho autorem je katka@prokoho.cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.