Vstup do Akášických záznamů své duše

SOBOTA  A NEDĚLE 13.-14. července 2024, Praha, sobota v 10.00 – 18.00 neděle 10.00 – 17.00

Tento jedinečný dvoudenní seminář se vždy koná jen jednou za rok, mnoho lidí se na něj v průběhu roku ptá a proto, pokud jsteAkášické záznamy na něj čekali, tak doporučuji neváhat. Okolo Akášické světelné éterické knihovny a prostoru koluje mnoho iluzí, tajemství, respektu i obav. Zjistíte, že Vědomí kosmické lásky a dary tohoto posvátného prostoru jsou otevřeny všem bytostem v souladu s jejich potenciálem a bodem vývoje.

Naučíte se způsoby a možnosti vstupování a napojování na tento prostor a že zdaleka se nejedná jen o přístup k informacím, ale především se jedná o vibrační stav čistého BYTÍ bezpodmínečné lásky, nehodnocení a světla a čím častěji se v něm nacházíme, tím více se propisuje do našeho běžného každodenního života, našich rozhodnutí a chápání toho, jak svobodně, tvořivě a láskyplně můžeme prožívat a rozvíjet jako bytosti sami sebe a být přínosem sobě i druhým. TATO ENERGIE A STAV VĚDOMÍ PAK VÝRAZNĚ ZLEPŠUJE NÁŠ ŽIVOT, PŘINÁŠÍ VĚTŠÍ POCHOPENÍ, NADHLED, VNITŘNÍ KLID A HARMONII VÁM I VŠEM VAŠIM BLÍZKÝM, KTEŘÍ JSOU PRAVIDELNĚ S VÁMI V KONTAKTU SKRZE VAŠE ENERGETICKÉ POLE.

Se vstupy do Akášických záznamů a komunikací s jejich strážci a dalšími světelnými bytostmi mám v tomto svém životě již 10 let aktivních zkušeností na své vlastní cestě i při práci pro mé milé klienty. I po těch letech jsem stále překvapována a často hluboce dojatá nad všemi souvislostmi jednotlivých příběhů duší a zejména tím, jak jsou všechny bytosti z této roviny Božské Existence a vědomí milovány, respektovány a je-li o to z naší strany zájem – tak i podporovány. Věnovala jsem se sdílení této moudrosti a předávání lásky i v mnoha svých životech jiných a i v tomto životě je to zde jedno z mých poslání, ke kterému jsem byla aktivně povolána.

Stav vědomí Akášické světelné knihovny a Chrámu vědění přináší i mnoho dalších možností, než jen přístup k informacím a navyšování vašich vibrací. O tom všem budeme během semináře mluvit a pak i prožívat v hlubokých relaxacích a meditaci.

Cena tohoto dvoudenního semináře je 5500,-

Seminář se koná v příjemném a energeticky podporujícím Studiu Loona ve snadno dostupné části Karlína v těsné blízkosti stanice metra trasy B Křižíkova (pohodlný dojezd z Hl. vlakového nádraží). Případný nocleh si účastníci zajišťují v Praze či blízkém okolí sami.

V případě vašeho zájmu si prosím přečtěte obchodní podmínky na úvodní straně webu, protože s přihlášením s nimi automaticky vyjadřujete souhlas. Přihlášky prosím jako SMS na 728932236 formou milého pozdravení, vašeho celého jména a názvu semináře.

Těším se na všechny milé bytosti, které duše zavolá. Srdečně Sirin.

Příspěvek byl publikován v rubrice Semináře a jeho autorem je katka@prokoho.cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.