Poselství krystalu – Druidi nové doby.

 

druidi

Dnes se s Vámi s láskou podělím o poselství určené mě osobně k „přečtení“ z krystalu křišťálu, kterým jsem byla obdarována již před třemi lety. Ano krystaly jsou jedinečné mimo jiné v tom, že uchovávají ve svých živých a nádherných tělech osobní poselství, která jsou k určena k nahlédnutí a poté případně ke sdílení druhým lidem prostřednictvím konkrétního muže či ženy. Některé z nich jsou zároveň strážci záznamů, kdy povolaní lidé s čistým srdcem a potřebnou úrovní vědomí mohou získat informace v nich uložené a dále s nimi naložit pro nejvyšší dobro své, druhých i Matky Země. Jedná se tu o možnost poučení, rozpomenutí se a vzájemného propojení vysokých vědomí v podpoře společného procesu vzestupu, na který celý Vesmír se zájmem pohlíží, neboť jsme jeho součástí.

O těchto možnostech velice zasvěceně píše v zahraničí uznávaná a úspěšná autorka a znalkyně minerální říše Katrina Raphaell. Ti z vás kteří četli knihu Drunvalo Melchidezeka Had světla, si možná vzpomenou, že je to stejná dáma, která Drunvalovi na Thovtovo doporučení během chvíle bravurně přiřadila ty správné krystaly na umístění do konkrétních chrámů a jejich komplexů. V Čechách jste mohli číst některé úryvky z jejích knih díky skvělým překladům mé milé přítelkyně Taunie Atiriamin Christové ze Slunečné brány www.slunecnabrana.eu

druidi

A tak to celé začalo. Četla jsem relativně nedávno (víme, jak je to s iluzí času) její příspěvek o krystalech Isis. Ihned jsem ve svém srdci cítila, že si rozhodně přeji alespoň jeden krystal Isis mít. Ale víte jak to ve Vesmíru funguje? Pokud něco máte opravdu mít, po něčem toužíte, na určité vibrační úrovni Vám to již patří. A tak když si to uvědomíte, než se po tom začnete shánět někde venku, ztište se a chvíli počkejte. Je totiž vysoce pravděpodobné, že už to máte. Že jste to již dříve někde našli, někdo Vás tím obdaroval. Leží Vám to někde v šuplíku. Jen zkrátka před tím nebyl ten pravý čas, abyste si toho všimli a nebo takový dar plně docenili.  Můj krystal Isis na mě tedy trpělivě čekal tři roky v šuplíku mé komody, kde bylo uložen s mými šperky. Darovala mi ho tehdy dvanáctiletá dcerka mého manžela. Kousek přírodního krystalu křišťálu, provrtaný a zavěšený na kožené šňůrce. Ne každý poklad Vás ihned oslní svou okázalou nádherou. I tohle byl ten případ. Velice mě potěšil, ale neměla jsem tehdy ani zdání nakolik osobní a vzácný je to vlastně dar a zdání neměla samozřejmě ani naše Lucie, která zde sehrála roli prostředníka minerální říše. Krystaly určené Vám se do vašich rukou totiž často dostanou prostřednictvím druhých lidí a často mají podobu daru. Mé vyšší Já mě hned druhý den, co jsem se začala krystaly Isis v duchu zaobírat, poslalo prohlédnout mé holčičí poklady. Mé tušení bylo správné. Nebylo pochyb. Byla jsem již majitelkou Isis krystalu i na fyzické rovině. Nadšeně jsem poslala jeho fotografie Taunii Atiriamin a ta ihned bdělým a zkušeným okem spatřila bránu k informacím v podobě specifického útvaru, který Katrina Raphaell nazvala „Spojovatel času“.

Spojovatel času který je součástí konkrétního krystalu v sobě ukrývá důležité informace běžící napříč  linií času a umožňující majiteli krystalu a nahlížejícímu, aby se přesunul do minulosti či možné budoucnosti, která se ho osobně týká a přináší mu důležitá poselství. Na začátku července jsem měla v plánu navštívit Taunii na Moravě a krystal cestoval samozřejmě se mnou. Ostatně od té doby, co jsem ho znovuobjevila, jsem měla potřebu ho mít neustále u sebe a to i v době spánku. Během společně strávených dní jsme obě s Taunií velice spolupracovaly s minerální říší a obdržely mnohá uvědomění a poselství. Když jsem cítila, že nastal správný čas, vnořila jsem se bosky do místního listnatého lesa se zápisníkem a krystalem. Připravena nahlédnout informace, které pro mě uchovává. Vnitřní hlas mi šeptal, že budu cestovat zpět do jednoho ze svých druidských životů a tak mě následující obrazy tolik nepřekvapily.

druidi

Opřena o silný kmen stromu jsem přiložila krystal ke svému třetímu oku a v duchu požádala, abych směla načíst informace, které pro mě skrývá, je-li k tomu správný čas. Chvíle ztišení, prostor bez času a pocit jako když rychle letíte kosmickým prostorem plným hvězd. Opět vidím stromy, odstíny zeleně a ticho. A potom hlas. Přichází zevnitř i zvenku….lesní paní, lesní paní……vnímám silně přítomnost Bohyně….hlas promlouvá k mé duši……Druidi nové doby…jste Druidi nové doby…vidím dřevěnou chýši a v ní mladou ženu v dlouhých bílých šatech. Nad ohněm kotlík. Připravuje bylinný lektvar. Je mladá. Dlouhé tmavé copy…..ale oči jsou staré a moudré. Hledí skrze páru přímo na mě. Napříč časem propojujeme během okamžiku svá vědomí. Dvě inkarnace jedné duše se zdraví. Tohle znám….již jsem to zažila během zimního slunovratu u Svatovítské katedrály. Tam jsem na sebe hleděla z Atlantidy a naopak. Druidka přesně ví, co potřebuji připomenout. V bezčasém okamžiku mě bere na posvátná místa, listnaté háje a ke skalám. Vidím své bratry a sestry během obřadů. Jsem jejich součástí. Konáme v souladu a jednotě. Přichází mi mnoho soukromých informací. Je zde však poselství, které si přeji Vám předat.

druidi

Stejně jako můžete stahovat informace z Akášických záznamů tzv. nebeské knihovny, nebo pomocí svalového testu komunikovat s moudrou vnitřní inteligencí DNA každého člověka, stejně tak můžete číst i z těla Matky Země. Druidi nabíjeli skály a kameny v lesích. Tesali runy pro ochranu míst a zvyšování vibrací. Ukládali svá vědění a znalosti o konkrétních místech do vědomí mocných stromů. Moudrá bytost takového stromu pak vložené informace uchovávala i staletí a v případě potřeby je předala okolo stromům mladším. Vstoupí-li povolaná osoba na posvátné či silové místo, může po chvíli naladění rozpoznat, kde jsou informace vázané k tomuto prostoru. Může se jednat o skálu, kámen, jeden z nejstarších místních stromů, ale například i vodní pramen. Požádá-li tento bratr či sestra o vyjevení poselství místa, informace budou předány. Jakým způsobem, to záleží na nadání a darech tázajícího. Někdo obdrží sled obrazů, jiný uslyší hlas šeptající z minulosti. Lidé jasnovědní zkrátka budou náhle „vědět“. V těle Matky Země lze číst jako v otevřené knize. Avšak písmo spatří pouze někteří. Ti kteří obdrží pozvání. Ti kteří uslyší volání.  Můžete takto trénovat své vnímání. Matka rozpozná, že napínáte svou pozornost a začne Vám tedy informace postupně uvolňovat. Každý načte právě taková sdělení, která načíst má a která odpovídají aktuální úrovni jeho vědomí a propojení s Jednotou. V takových chvílích se tazatel zároveň propojuje s vysoko vibrujícím vědomím všech moudrých a vědomých bytostí, které zde kdy na stejném místě konaly a tvořily napříč časem. Každé takové silné místo je tedy vlastně také „Spojovatelem času“. A vědomý vnímavý čtenář zde může objevit záznamy, vzkazy a moudrá sdělení, která čekají právě na něj v tu správnou chvíli v přítomném okamžiku. Neboť jak už dříve pravil mistr mistrů. JAK NAHOŘE, TAK DOLE. A tak to je!

S láskou přijala Ramona Siringlen.

FB/Cesta s Ramonou

Čtení z Akášických záznamů na dálku, kineziologická poradna, osobní konzultace a meditace na míru – pozitivní změny ve vašem podvědomí pro šťastnou tvorbu vašeho života.

Článek je možno libovolně šířit, avšak prosím v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky http://www.cestasramonou.cz. Děkuji.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je Ramona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.