MAGICKÁ SÍLA NAŠEHO PODVĚDOMÍ – aktivuj plně potenciál své vnitřní moudrosti a paměti a získej v podvědomí věrného přítele a pomocníka na celý život

měsíc

Dvoudenní víkendový seminář 22. a 23. srpna v Praze.

SEMINÁŘ ZCELA OBSAZEN

Děkuji za váš zájem a důvěru a pro velký zájem budu brzy vypisovat další termín. Prosím sledujte tento web.

Jedinečná příležitost se potkat a během dvou dnů se dozvědět mnoho zajímavého o možnostech spolutvorby a ladění v aktivním kontaktu s naším podvědomím. Sdílet s ostatními své zajímavé zkušenosti, položit mě otázky na toto téma, rozvíjet zajímavé příležitosti a zažít posuny díky AHA momentům v přátelské a podporující atmosféře.

Komunikaci a program povedeme a budeme spolutvořit na maximální probuzení potenciálu našeho podvědomí a jeho aktivního propojení na vědomou mysl.

V přirozenosti, lehkosti i humoru vyneseme do vědomí zajímavé souvislosti a propojení. Zkušenosti z praxe a mnoho dalšího.

Umožníme si aktivační přenastavení z úrovně Akášického vědomí a uvolníme případné bloky, které dosud mohly mlžit přístup do hlubších úrovní záznamů a podvědomí.

Podvědomí a jeho potenciál v roli osobního asistenta všedního dne. Nenapadlo vás někdy, že byste potřebovali „někoho k ruce“ na 24 hodin jen pro sebe? 🙂 Ale kde takovou bytost sehnat a jak zaplatit? A podvědomí přitom čeká, až se na něj laskavě obrátíme.

Kontakt a komunikace s podvědomím v uvolňujícím a léčivém transovém stavu formou tvořivých meditací a ukotvení cesty a stálého přístupu do svatyně moudrého podvědomí, kterou budete moci nadále snadno navštěvovat a podporovat sami sebe na všech úrovních a dopřávat si hluboký odpočinek a obnovu energie fyzické i psychické.

V případě vašeho zájmu mi prosím zašlete SMS na tel 728 932 236 s heslem „seminář podvědomí“ a já vám potvrdím vaše místo.

Cena tohoto dvoudenního semináře je 3750,- kč a pokud vám potvrdím místo, zašlu později podklady k platbě. Platba předem je podmínkou účasti.

Na všechny se srdečně těším.

S láskou Ramona Siringlen.

Sdílet
Tweet about this on TwitterShare on FacebookEmail this to someone
Příspěvek byl publikován v rubrice Semináře a jeho autorem je katka@prokoho.cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.