KRÁLOVSTVÍ ČTYŘ ŽIVLŮ – spolutvoření s živly, oheň země, voda, vzduch a jejich úloha v energiích nové země a v našich životech

čtvrtek 28.7. Praha
Živly- oheň, země, voda a vzduch jsou důležitou součástí všech oblastí našeho tvoření a života zde, nikoli jen součástí přírody.
Zažijeme si společné sdílení, tvoření, inspiraci a navnímání jednotlivých živlů, včetně toho, které oblasti našeho života a vědomí nám mohou pomoci posunout a transformovat.
Předáme si zajímavé možnosti, osobní zkušenosti a informace přímo od živlových elementárních bytostí, jak se s živly propojit v energiích nového paradigma a využít jejich podporu a transformační sílu ve vašem každodenním životě a posunech. Nahlédneme vzájemně na v laskavém a podporujícím poli na potenciál živlů projevených i potlačených u každého z nás.
Vědomé přijetí síly živlů do našich vibračních nastavení a energetických polí v konkrétních oblastech života formou Akášických přenastavení, tvorba v hloubi podvědomí.
Zkušenosti z komunikace s živly, tvořivé možnosti navázání kontaktu a propojení, meditace, vnímání poměru živlů ve vaší bytosti a vyladění k rovnováze.
To vše jako obvykle v přátelské a neformální atmosféře, avšak v energeticky čistém a bezpečném prostředí nádherného institutu zdraví a krásy Adaraya, Opletalova 27, Praha 1, naproti Hlavnímu vlakovému nádraží v Praze.
V případě zájmu zašlete prosím sms s heslem skupina na tel: 728 932 236 s názvem a datumem skupiny a vaším celým jménem.
Těším se na společné spolutvoření v energiích Nové Země.
S láskou Ramona Siringlen.
Příspěvek byl publikován v rubrice Semináře a jeho autorem je katka@prokoho.cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.