PLAMEN SVĚTLA – síla všech slunovratů tady a teď

pátek 15. prosince, Praha 10.00 – 18.00 plamen světla

Srdečně tě zvu na krásné aktivačně prožitkové setkání v nástupu slunovratových energií před 21.12 a v magickém čase adventu.

Procítíme napříč celým časoprostorem sílu všech slunovratových bran v naší přítomnosti TADY A TEĎ a zažehneme své světlo skrze posílení světelné struktury našich buněk a jejich inteligence DNA.

Můžeme si dovolit zářit svým světlem v přirozenosti a přijetí, bez odporu, strachu či zbytečné pýchy.

Kosmický plamen sítě Zdrojových Sluncí – navibrování a prožití jeho Vědomí.

Součástí budou témata propuštění, očištění a odevzdání. Jako vždy v přátelské otevřené atmosféře s prostorem pro vaše dotazy a sdílení z úrovně Akášických vhledů.

Tento den je pro mě i tak trochu speciální tím, že to je portálový den mých narozenin a já miluji předvánoční setkání v tomto čase a tak součástí mého záměru je i krásné propojení a přátelské sdílení v tomto pro mě kouzelném období, které podporuje intimní ponor do hloubky a vyprávění příběhů. Ráda strávím své narozeniny s těmi, kdo mají rádi mou tvorbu a esenci a třeba už i se mnou ušli kus cesty, ať již naživo při sezeních a seminářích a nebo při poslechu mých videí a pořadů.

Jako vždy to není o detailním rozepisování přesného programu semináře, ale o vašem individuálním nacítění a vnímání, zda vás toto setkání, seminář volá a máte touhu se zúčastnit. Mnohé se vždy tvoří až na místě podle energetiky skupiny a toho, jaká témata přinášíte k přispění ve svém osobním poli. Vždy si odnášíte to, co je v souladu s vaším nejvyšším potenciálem a podporou vaší jedinečné cesty a svobody.

Účast na mých seminářích je stejně silná a transformační, jako osobní sezení, kde mám však delší čekací dobu, takže neváhejte využít možnost se propojit s mou esencí a podporou dříve skrze tato krásná skupinová setkání a spolutvoření. Může vám to přinést opravdu mnohé na vaší cestě za plnou svobodou a lehkostí bytí.

Pokud vás téma či seminář volá, přihlášky prosím jako SMS na 728 932 236 formou milého pozdravení, vašeho celého jména a názvu semináře. Přihlášením vyjadřujete souhlas s obchodními a storno podmínkami, které najdete na úvodní stránce mého webu.

Energetická výměna za celodenní seminář je 3000,- kč na jednu osobu.

Na všechny se srdečně těším. S láskou Sirin – Ramona Siringlen.

Příspěvek byl publikován v rubrice Semináře a jeho autorem je katka@prokoho.cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.