Zázračná realita

pátek 20. října, Praha 10.00 – 18.00 zázračná realita

 ZÁZRAČNÁ REALITA aneb JAK PLOUT NA VLNĚ BEZ ODPORU v lehkosti bytí

Srdečně Tě zvu na zcela nový aktivačně prožitkový seminář, který Ti může pomoci pochopit a proměnit mnohé v tvém dosavadním chápání a tvoření reality, či spíše v jejím plynutí.

Zaměříme se mimo jiné i na rozeznávání nových příležitosti a časových oken posunů, která jsou v souladu s tvou esencí a cestou tvé duše.

Možná máš nějaká v životě nějaká přání? Opravdu si z hloubi duše přeješ to, na co si pomýšlíš? A je vůbec vhodné si něco přát? Jak to celé funguje? Co vlastně činí tvou bytost šťastnou? I na toto se do hloubky podíváme z úrovně Božského Vědomí a světelné kroniky Akáši.

Manifestace a Božské načasování. Ty máš tu možnost se tomu otevřít, není třeba pracné dřiny a proseb. Jak k tobě promlouvá tvá realita. Důvěra v proud skládání se té nejpřirozenější možnosti bez lpění a odporu, který přináší často spíše jen utrpení a obavy.

Dovol si hluboce se uvolnit do tvého vlastního proudu hojnosti a přijmi podporu a inspiraci od světelných bytostí, tvých průvodců a od zázračných Štěstěn, které učí vidět otevřené dveře tam, kde by je jiní možná přehlédli.

Vše jako vždy v přátelské a podporující atmosféře, bude prostor pro vaše dotazy k tématu a sdílení, zajímavé informace a vhledy z Akáši na vše, co s plynutím reality souvisí a na závěr se opět ponoříme do podporující meditace a stavu uvolnění k propsání potřebných Akášických přenastavení.

Účast na mých seminářích je stejně silná a transformační, jako osobní sezení, kde mám delší čekací dobu, takže neváhejte využít možnost se propojit s mou esencí a podporou dříve skrze tato krásná skupinová setkání a spolutvoření. Může vám to přinést opravdu mnohé na vaší cestě za plnou svobodou a lehkostí bytí.

Pokud vás téma či seminář volá, přihlášky prosím jako SMS na 728 932 236 formou milého pozdravení, vašeho celého jména a názvu semináře. Přihlášením vyjadřujete souhlas s obchodními a storno podmínkami, které najdete na úvodní stránce mého webu.

Energetická výměna za celodenní seminář je 3000,- kč na jednu osobu.

Na všechny se srdečně těším. S láskou Sirin – Ramona Siringlen.

Příspěvek byl publikován v rubrice Semináře a jeho autorem je katka@prokoho.cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.