Zlatý věk Atlantidy

Momentálně není vypsán konkrétní termín. Nejbližší vypsané semináře najdete na úvodní stránce webu.

Zlatý věk Atlantidy

S radostí vás zvu na krásný celodenní seminář v krásných prostorách Studia Loona v bezprostřední blízkosti stanice metra Křižíkova, ke kterému mě inspirovaly mé vzpomínky a energetické otisky na život v období zlatého věku Atlantidy, mí světelní průvodci a informace v kolektivních záznamech lidstva Akáša.
Kromě zajímavých autentických sdílení a vzpomínky otevírajících informací se též ponoříme do hluboce léčivé aktivační meditace, kde navštívíme Atlantidu v jejím rozkvětu, projdeme její portály a chrámy, podmořské svatyně, setkáme se s bytostmi, které tam pro nás byly nejdůležitější v prožitcích duše, naladíme se na posvátnou esenci vody a její vědomí a propojíme se s delfíny a jejich dary. Strávíme společně den v přátelské atmosféře, očišťující energii, podpoře a sdílení a bude prostor i pro vaše dotazy k tématu semináře.
Součástí budou i podporující akášická přenastavení související s propouštěním zátěže a traumat z pozdějších období Atlantidy a pádu vědomí a nebo na umožnění si rozvinutí potenciálu z Atlantských životů v souladu s jedinečnou esencí vaší duše tady a teď.

Sdílet
Tweet about this on TwitterShare on FacebookEmail this to someone
Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je katka@prokoho.cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.