Zlatý věk Atlantidy

V tuto chvíli není vypsán konkrétní termín. Vypsané semináře najdete na úvodní stránce webu.

Zlatý věk Atlantidy

S radostí vás zvu na krásný celodenní seminář, ke kterému mě inspirovaly mé vzpomínky a energetické otisky na život v období zlatého věku Atlantidy, mí světelní průvodci a informace v kolektivních záznamech lidstva Akáša.
Kromě zajímavých autentických sdílení a vzpomínky otevírajících informací se též ponoříme do hluboce léčivé aktivační meditace, kde navštívíme Atlantidu v jejím rozkvětu, projdeme její portály a chrámy, podmořské svatyně, setkáme se s bytostmi, které tam pro nás byly nejdůležitější v prožitcích duše, naladíme se na posvátnou esenci vody a její vědomí a propojíme se s delfíny a jejich dary. Strávíme společně den v přátelské atmosféře, očišťující energii, podpoře a sdílení a bude prostor i pro vaše dotazy k tématu semináře.
Součástí budou i podporující akášická přenastavení související s propouštěním zátěže a traumat z pozdějších období Atlantidy a pádu vědomí a nebo na umožnění si rozvinutí potenciálu z Atlantských životů v souladu s jedinečnou esencí vaší duše tady a teď.

Tento nádherný seminář se zatím konal jen jednou a v plné účasti obsazení se vytvořila nádherná atmosféra krásných a vnímavých duší v celém dni přátelství, hlubokého spočinutí a uvolnění, inspirace a setkání.

Toto jedinečné setkání je spíše o tvém navnímání a nacítění se na tvou duši, než o vypisování detailního programu a možností, protože kdo má přijít, toho si to zavolá a mnohé se tvoří na místě dle skupiny, která se někde v časoprostoru už nyní tvoří a skládá. Však to znáte. 🙂

Pokud cítíš silné volání, pak drahá duše neváhej, tento seminář se zas nějakou dobu pořádat nebude, protože nádherných témat a inspirace v mých setkáních a prožitkových transformačních seminářích je mnoho a tak se programy často neopakují a naopak do nabídky přibývají další.

Přihlášky prosím formou SMS na 728 932 236 s milým pozdravením, celým jménem a názvem semináře. Zasláním přihlášky vyjadřujete souhlas s obchodními a storno podmínkami, proto si je prosím před tím přečtěte na úvodní stránce mého webu. Děkuji.

Příspěvek byl publikován v rubrice Semináře a jeho autorem je katka@prokoho.cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.