Duchovní jméno (služby na dálku) STOP stav do zpracování došlých objednávek

světelní terapeuti

Nabízím Vám nahlédnutí vašeho podporujícího duchovního jména. Co Vám toto jméno může přinést? Jméno je mocná a důležitá vibrace, která značně ovlivňuje náš život. Ve starých kulturách toto dobře věděli a bylo zvykem, že se člověk, který prošel určitým zasvěcením, posunul se dále ve svém vývoji, dosáhl určitého stupně, přijal též nové jméno, které mu poskytovalo podporu a ochranu a vyjadřovalo to, kým se stal a nebo kým se stát měl. Tato jména se stala součástí jeho bytosti a posilovala potřebné kvality a schopnosti. Někdy si jména volili lidé sami, jindy jim byla sdělována prostřednictvím moudrých starších a nebo skrze prostředníky s duchovním světem.

Zajímá Vás jak to vše začalo a jakým způsobem se u mě rozvinul tento dar? Více se dozvíte v tomto článku.

Co k nahlédnutí vašeho podporujícího duchovního jména potřebuji?

K jeho načtení potřebuji od Vás zaslat v příloze vaši aktuální fotografii, kde je Vám dobře vidět do tváře a hlavně do očí, pokud možno ala portrétového typu, kde Vás někdo vyfotil zblízka a nebo „selfie“ 🙂
K tomu prosím vždy napsat stručně dvěma třemi větami, co máte ráda/rád, co Vás zajímá a těší. Nejde jen o informace samotné, já se ladím i na vaši energii v textu obsaženou. U služeb na dálku pracuji vždy po obdržení platby na účet ( informace najdete v sekci ceník), po přijetí platbu potvrdím mailem a zároveň napíši, do kdy nejpozději můžete své jméno a souvislosti očekávat.

S láskou Ramona Siringlen.