Milující náruč Božské Matky

Božská matka

ČTVRTEK 11.5. 2023 Praha

Milující a od základů vyživující a plně dosycující seminář na plné propojení se a ukotvení do bezpodmínečné lásky a péče Božského mateřského ženského principu. Toto milující mateřské projevení Božství a náš vztah k němu rozhoduje mimo jiné o tom, jak si umožňujeme v našem životě přijímat hojnost a lásku v jakékoli podobě.

Mnozí z nás navíc mohli zažít v tomto či jiném životě, při pouti naší duše, hluboké zklamání a bolest či nepochopení a nepřijetí ve vztahu s naší biologickou matkou, babičkou, či jakoukoli jinou ženou, která pro nás měla na začátku naší životní pouti zásadní význam, jako členka našeho rodu, vychovatelka, učitelka. Naše maminka mohla být první osobou, která nám zlomila srdce a my jsme uvěřili, že nejsme hodni lásky.

Jsme členy všech rodů, ve kterých jsme kdy žili a vše, co jsme tam zažili, může být v našich záznamech duše a osobní Akáše stále aktivní.

K nabídce tohoto nádherného semináře jsem byla inspirována samotnou lásku Božského mateřského ženského principu a všemi podobami Bohyně v projeveních kosmické matky, která miluje všechny živé bytosti jako své děti.

A co vás čeká?

Akášická přenastavení a aktivace do plného otevření se zlaté energii Božské lásky a výživy, na kterou prapůvodně máme všichni Božské právo a jen my sami si ji můžeme vědomě i nevědomě blokovat.

Narovnání v celém vašem časoprostoru duše všech vašich hlubokých mateřských zranění, propuštění bolesti, pocitů viny, žalu a zklamání či hněvu a pocitu zrady ve vztahu s jakoukoli z vašich „matek“ které jste kdy měli.

Během aktivační a harmonizační léčivé meditace prožijete hlubokou lásku, kterou k vám vaše maminka chová na úrovni duše, i když se to zde na Zemi v její současné roli třeba nemusí tolik projevovat a také můžete procítit svou lásku k ní z této bezpodmínečné roviny. Můžete se setkat s vašimi pozemskými i hvězdnými maminkami napříč vaší cesty duše, které jsou pro vás tady a teď důležité, nebo pro vás mají dary či sdělení.

Přijetí aspektu Božské Matky v její čistotě, světle a bezpodmínečnosti pro podporu své vnitřní ženy a rozkvět plodnosti ženského plynutí a tvořivosti, protože aspekt Matky je důležitý pro každou ženu, i když nemusí být v tomto životě matkou a pro každého muže, aby dokázal přijmout to, že je hoden lásky.

K tomu osobní sdílení, mé vhledy a zkušenosti z mé praxe a skrze mé vědomí související s tímto mnohovrstevnatým tématem, bezpečná, laskavá a přátelská atmosféra a možnost otázek, které s tématem souvisejí

Seminář se koná v energeticky krásně vyladěném a příjemném Studiu Loona, Křižíkova 67, v bezprostřední blízkosti stanice metra Křižíkova, tedy ve snadno dostupném centru města.

Časovlnění – 9.00 – 17.00, podmínkou zarezervování místa po vašem přihlášení je platba předem (až poté, co vás k tomu vyzvu v další sms) a též prosím věnujte pozornost obchodním podmínkám, které jsou uvedeny na úvodní, hlavní stránce mého webu, protože přihlášením na seminář s nimi zároveň vyjadřujete souhlas.

Cena celodenního aktivačně prožitkového semináře je 3000,- kč na osobu.

Přihlášky prosím jako SMS na 728932236 formou milého pozdravení, vašeho celého jména a názvu semináře.

Velice se těším na další krásné spolutvoření a sdílení  láskyplných a silně podporujících energií pro další cestu každého z vás.

Srdečně Ramona Siringlen ELOÍÍ RA, nebo jak mám nejraději prostě Sirin

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Semináře a jeho autorem je katka@prokoho.cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.