Princezny, které se osvobodily samy

 

sobota 20.dubna 2024, Praha 10.00 – 18.00

Být tak princeznou! Která z nás si to někdy nepřála že? Navenek to vypadá tak lákavě. JENŽE…když se těm zdánlivě lákavým příběhům podíváme blíže na zoubek, můžeme být hodně překvapeny. A ano ve většině pohádek to nakonec snad dobře dopadlo, ale chceme se na to spoléhat? Čekat a čekat, vložit naši kreativitu a moc do rukou někoho jiného. Doufat až někdo zvenčí spatří naši esenci duše, naši krásu, naši jedinečnost a odemkne nám naši lásku, hojnost, radost ze života?

Zábavný, laskavý i pečující, aktivačně prožitkový seminář pro ženy, kdy skrze pohádkové archetypy ženských hrdinek a jejich příběhů, pohádek a mýtů společně pochopíme časté destruktivní emoční vzorce a okolnosti našeho života, role oběti, rodové zátěže a společně je přepíšeme skrze naši tvůrčí sílu a pevné rozhodnutí, kdy se kouzlo prokletí láme a ze smutné princezny, která je odkázána čekat na to, až ji někdo možná zachrání, se stává šťastná zářící královna, která drží žezlo svého života ve svých rukou. Tak co? Jsi Popelka, Sněhurka, Šípková Růženka nebo možná malá mořská víla? A nebo jiná bájná hrdinka. A jak to souvisí zrovna s tvým životem?

Jako každý můj seminář i zde se zaměřujeme na PRAKTICKÉ INFORMACE a JASNÉ PŘÍKLADY ze života, kde můžete rychle pochopit, jakým vlivům jste dosud možná nevědomě podléhala a čím se řídila ve váš neprospěch. A HLAVNĚ MŮŽEME TO SPOLEČNĚ ZMĚNIT! Na závěr vše ukotvíme a prohloubíme od vašeho podvědomí a inteligence fyzického těla tvořivou meditací tak, že z úrovně „vím a chtěla bych“ se dostáváte do lehkosti bytí dle hesla – „JÁ UŽ TO ŽIJU.“

Přijď to zjistit spolu s námi a vyladit své nitro tak, že tvůj vnitřní svět a vyzařování může přitáhnout a manifestovat  to, co jsi původně očekávala, že může přijít jen zvenčí a nebo skrze druhé bytosti v tvém životě.

Těším se na společně strávený čas, všechna uvědomění, uvolnění, AHA momenty a projevení tvé síly a jedinečnosti. DOVOL SI BÝT KRÁLOVNOU SVÉHO ŽIVOTA.

V případě tvého vážného zájmu prosím zašli přihlášení jako SMS na 728 932 236 formou milého pozdravení, tvého celého jména a názvu semináře a připomínám, že přihlášení je vyjádřením souhlasu s obchodními storno podmínkami, které jsou na úvodní stránce webu.

Cena celodenního transformačního semináře je 3000,- kč.

Těším se na všechny nádherné ženy. S láskou Sirin – Ramona Siringlen.

Příspěvek byl publikován v rubrice Semináře a jeho autorem je katka@prokoho.cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.