SVATYNĚ LÉČENÍ DUCHOVNÍHO SRDCE – SVĚTELNÁ EMPATIE

 

svatyně léčení

ČTVRTEK 15.6. 2023 Praha

9.00 – 17.00

Z Božského éteru přišla láskyplná pobídka vytvořit seminář a aktivační setkání na toto téma, tolik potřebné v současné době. Inspirací mě byly i vzpomínky na prožitky v raném zlatém věku Atlantidy, kdy příležitost žít a ve hmotném bytí rozvíjet emoční cítění a vnímání bylo pro bytosti v lidských tělech jedinečným darem příležitosti duchovního rozvoje. Pro mnoho bytostí v lidských tělech to byla v této intenzitě prožitků zcela nová a fascinující zkušenost a učily se s ní zacházet. V té době byly v Atlantidě pro rozvíjení tohoto cítění a vzájemného reagování i nádherné Svatyně srdcí spravované světelnými empaty, kteří pomáhali projít bytostem v pochopení vším potřebným.

Díky podporované světelné empatii se záře každé bytosti mohla láskyplně rozvíjet v souladu s její jedinečnou Božskou jiskrou. Budoval se přirozený soucit, soulad a souznění a PRAMEN RADOSTI PRAMENIL DO ROZKVĚTU DUCHA SKRZE JÁ JSEM PŘÍTOMNOST POSVÁTNÉHO SRDCE.

Přijď s námi zažít láskyplný zážeh a pochopení světelné empatie. Můžeš silně poléčit a harmonizovat své srdce, uvolnit staré rány, procítit motivy a cítění druhých a důvody a vlivy pro jejich chování a činy. Otevři bránu do své svatyně, která Ti zůstane již nadále stále přístupna a seznam se s jejími strážci a podporovateli – světelnými empaty.
Součástí budou živé vhledy k tomuto tématu a tvořivá akášická přenastavení, podporující plynutí v umožnění si plného se otevření světelné empatii při zdravém nastavení hranic a bez vlivu manipulací.

Během setkání probereme též mnohé zajímavosti z oblasti věnované emoční inteligenci ale též komunikace se zvířaty.

Prožitkové aktivační setkání je vhodné pro každého, kdo si ze srdce přeje se lépe orientovat ve vnímání a cítění druhých bytostí a umožnit si tak lehkost bytí ve svém spolu plynutí skrze uvolněnou a chápající komunikaci se svými drahými a dalšími bytostmi v našem životě. Ocení ho také každý, kdo pracuje s lidmi v oblasti terapií duše i těla, obchodu, všech druhů jednání a všude, kde je zapotřebí souladná spolutvorba.
Tvoříme skrze srdce Novou Zemi a svobodné a radostné prožívání.

Srdečně v síle ducha společně! Těším se na všechny, koho srdce a duše zavolá.

Cena semináře na jednu osobu je 3000,- 

V případě zájmu prosím zašlete sms na tel 728932236 s milým pozdravením, vaším celým jménem, názvem semináře, přihlášením vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami, proto jim prosím věnujte pozornost – viz úvodní stránka mého webu Cesta s Ramonou. Ladím se na i energii vyslanou s vaší sms. Poté laskavě vyčkejte prosím na potvrzení svého místa.

S láskou Ramona Siringlen ELOÍÍ RA

Příspěvek byl publikován v rubrice Semináře a jeho autorem je katka@prokoho.cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.