Dračí síla

Seminář nemá nyní vypsán konkrétní termín.

dračí síla

Dračí síla tepe také v tvých žilách a liniích Země.

Oslovují tvou duši a tvé srdce draci? Možná se ozývá tvá pradávná paměť, otisky tvé duše, staré vědění nebo hluboké propojení s planetou, která je již nějaký čas tvým domovem.

Mé propojení s draky se v tomto mém životě opět více prohloubilo či spíše na vědomé rovině opět obnovilo v roce 2014, kdy jsem již pravidelně navštěvovala éterický chrám moudrosti kosmické lásky a záznamů duší AKÁŠU a byla jsem pozvána k setkání s vůdčími dračími bytostmi, chcete-li draky. Byl to pro mě hluboký osobní zážitek, který asi nelze plně předat jen slovy.  Přesto jsem o něm napsala článek, který si můžete přečíst ZDE. Zajímavé je, že ale již dlouho před tím jsem draky zpodobňovala ve svém výtvarném projevu .

Tento seminář bude hodně o vašem osobním propojení a naladění skrze mou aktivační esenci a přítomnost, hluboké uvolnění, meditaci a procítění vaší osobní dračí síly, přes setkání s draky živlů, draky silových portálů ve vrstvách planety Země, včetně draků hvězdných mimo zemskou sféru. Osvojíme si DRAČÍ DECH jako účinné a rychlé energetické cvičení.

Draci mohou silně podpořit naši manifestační sílu a seberealizaci v ukotvení do hmoty a podpořit nás v posunech, rozeznání a osvobození od vědomých i nevědomých starých slibů, závazků a rolí strážců, hlídačů a ochránců pokladů v mnoha formách, jako jsou posvátná vědění, znalosti, tajemství, pečeti či místa a vší tíživé zodpovědnosti za toto v minulosti převzaté či dokonce pocitů viny v případech, které jsme mohli vnímat v časoprostoru jako selhání.

Podle toho, jací draci se vám přijdou představit jako vaši průvodci, se můžete hodně dozvědět sami o sobě a o tom jaké dary a paprsky síly jsou součástí vašeho potenciálu.

K tomu osobní sdílení, mé vhledy a zkušenosti z mé praxe a skrze mé vědomí související s tímto mnohovrstevnatým tématem, bezpečná, laskavá a přátelská atmosféra a možnost otázek, které s tématem souvisejí.

Seminář se koná v energeticky krásně vyladěném a příjemném Studiu Loona, Křižíkova 67, v bezprostřední blízkosti stanice metra Křižíkova, tedy ve snadno dostupném centru města.

Časovlnění – 10.00 – 18.30, podmínkou zarezervování místa po vašem přihlášení je platba předem (až poté, co vás k tomu vyzvu v další sms) a též prosím věnujte pozornost obchodním podmínkám, které jsou uvedeny na úvodní, hlavní stránce mého webu, protože přihlášením na seminář s nimi zároveň vyjadřujete souhlas.

Cena celodenního aktivačně prožitkového semináře je 3000,- kč na osobu.

Přihlášky prosím jako SMS na 728932236 formou milého pozdravení, vašeho celého jména a názvu semináře.

Velice se těším na další krásné spolutvoření a sdílení  láskyplných a silně podporujících energií pro další cestu každého z vás.

Srdečně Ramona Siringlen ELOÍÍ RA, nebo jak mám nejraději prostě Sirin

Příspěvek byl publikován v rubrice Semináře a jeho autorem je katka@prokoho.cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.