Křišťálové lebky – příběh. Část třetí.

křišťálové lebky

S Palas Athénou na Galaktické radě.

Tento příběh už zdaleka není jen příběhem křišťálových lebek. A přesto jsou zde důležité, neboť symbolizují paměť, záznamy a duchovní potenciál lidstva. Jsou naším spojením s dalšími světy. Živoucí připomínkou toho, že nejsme ve Vesmíru sami. Jsou portály do dalších dimenzí, chrámy moudrosti a strážci vibrací v jednom. Tak jako lidé, kteří jejich energii nosí a jsou s nimi propojeni. Lidé kteří se znovu vrátili, aby navázali na to, co znají z minula. Neboť příběh Atlantidy stále pokračuje. A podpora Galaktické federace, spřízněných planet a celého Vesmíru je skutečně ohromující. Není to jen můj příběh. Je to i váš příběh. Protože každý z Vás má zde svůj úkol, svou část skládanky.

Od chvíle, kdy jsem v listopadu 2014 přijala do svého těla vysoké kosmické vědomí a spojila se s energií lebek, dělo se mnohé. A děje se stále. Energie jsou silné, iluze času se zdá běžet rychleji a rychleji, potkávají se lidé, kteří se potkat mají, jednotlivé části do sebe zapadají. Není nutné vyvíjet přehnané úsilí. Naopak….uměním je přijmout co se dít má, vnímat a nechat se vést. Plout v proudu lásky, kterou jsme zahrnováni Matkou Zemí i Vesmírem, který nás obklopuje. Když jsem byla svým vyšším vedením poslána na zimní slunovrat ke katedrále sv. Víta, věděla jsem jen, že se mám na místo dostavil já jako bytost ve fyzickém těle, které je nositelem určitého vědomí a energií. Setkání s Galaktickou radou bylo zcela přirozené a velice silné. Od té chvíle jsem stejně jako mnoho dalších lidí s radou v kontaktu. Probíhá neustálá výměna energií a velká část na nevědomé úrovni a i to je v pořádku.

Včera však došlo k dalšímu setkání přímo v sídle Galaktické rady a opět jsem byla vyzvána o něm informovat. Přesto, že se velká část týká osobních informací důležitých pro mě a mé úkoly zde, bylo mi sděleno, že sdílení je v současnosti velice důležité, protože skládáme dohromady vědomý obraz nádhery našeho Božství, který jsme plánovali vytvořit. Jednotlivé příběhy pomáhají našim bratrům a sestrám si vzpomenout na jejich část mistrovského díla a na to, že jsou mistry v tělech.

Ráda využívám možností lucidního snění, abych se i v době svého spánku něco naučila, objevila další možnosti a komunikovala s bytostmi se kterými jsem v duchovní rovině v pravidelném kontaktu. Když mě tedy nad ránem probudil tříletý synek, vyplnila jsem jeho přání a rozhodla se, že využiji čas, který mi zbývá do nutnosti opravdu vstát k tomu, abych ještě usnula a dostala se rovnou do lucidní fáze snění, která nastává právě nejčastěji nad ránem ve fázi REM spánku. Avšak místo očekávaného pokračování lucidního snu, jsem se ocitla rychle ve změněném stavu vědomí a stoupala a stoupala výše nad planetu Zemi, až jsem se ocitla u vstupu do jednoho ze sálů sídla Galaktické rady. U vchodu mě přátelsky přivítala Palas Athéna, která mě kontaktovala předchozí den v duchovní rovině a sdělila mi, že je s radou pravidelně v kontaktu a bude mi pomáhat v mém poslání. Znám ji důvěrně z Olympu. Zdá se Vám to příliš pohádkové? Mnozí s egyptských bohů žili své životy Vám po boku jako jedni z Vás v Atlantidě. Mnozí s Bohů a Bohyní jsou bytosti jako já nebo Vy. Vesmír má mnohem více vrstev, než si někteří umí zatím představit.

Společnost Palas Athény mi byla velice příjemná, cítila jsem se velice uvolněně. Při vstupu do prvního sálu jsem spatřila skupinky bytostí, které zde volně diskutovaly a zjevně zde byly často a jako doma. Minula jsem několik zástupců Síriánské delegace. Přátelsky mi pokývli, vědomi si samozřejmě toho, že jejich vážený druh a člen Síriánské rodiny je nyní na základě naší společné dohody členem mé pozemské domácnosti. Jejich energie je velice příjemná a překvapivě jemná. Neúčastnila jsem se přímo konkrétního jednání, ale to ani nebylo účelem. Byla jsem vítána a tentokrát šlo o to, abych se naladila na prostředí a vnímala energii síly a lásky, která zde všude panuje. Právě když jsem nabyla dojmu, že se jedná jen o velice příjemnou exkurzi, byla jsem vyzvána Palas Athénou a Thovtem, který se objevil zcela neslyšně a náhle jak mívá ve zvyku, abych je následovala do jiné části sídla. Vešli jsme do místnosti, která se jevila jako kruhová, ačkoli její stěny jsem vlastně neviděla. Celá pulzovala energií a v jejím středu se vznášely v kruhu opět křišťálové lebky. Ve středu kruhu byla ametystová. Avšak nám všem bylo zcela jasné že lebek je mnoho a mnoho a to hned na několika úrovních. Jak jsem již řekla, Vesmír má mnoho vrstev, stejně jako je mnoho vrstev vědomí. Lebky jsou též ve středu Země….v síních Amenti a tvoří celou síť, která na sebe vzájemně navazuje, ale tím to nekončí. Bylo mi ukázáno, že křišťálové lebky jsou v určité rovině i jako body magnetické mřížky okolo Země. Žasla jsem, že mě to nenapadlo již dříve. Je to přeci tak logické. Když se pohybujete vědomím v prostorách Galaktické rady, jste přirozeně napojeni na její vědění a Jednotu. Nijak mě tedy nepřekvapilo, že jsem si v místnosti uvědomila i přítomnost několika dalších lidí. Stejně jako já si i oni stoupli na křišťálově průsvitné kulaté disky, které se nadnášely asi dvacet centimetrů nad podlahou. Tím jste vstoupili energeticky do celého systému všech lebek. A spojili se s nimi. Šikmo naproti mně jsem poznala Drunvala Melchidezeka. Na úrovni duší se dlouho známe. Telepaticky mi bylo sděleno, že je zde v této záležitosti jako zástupce Amerického kontinentu. Na levé straně stála krásná africká dívka ve věku tak třináct čtrnáct let. A napravo mi pokynul mladý muž asijského typu oděný v rouchu mnicha východního učení. Vnímala jsem, že v místnosti jsou i kromě našich průvodců další osoby, ale neviděla jsem je zcela zřetelně, nebylo to nutné. Bylo jasné, že je zde přítomen jen ten, který zde být má.

Nakonec mi byly sděleny informace související s mým posláním zde ohledně aktivit pro podporu vzestupu planety a pozdvihování vědomí. Kromě práce s lidmi, sdílení informací a psaní se jedná o aktivace určitých míst. Na otázku, co já pro to musím udělat, mi bylo sděleno, že já sama jsem klíčem a že vždy budu přesně vědět, co dělat, až se na dané místo dostavím. Místa budou postupně zjevována, ale nemám o nich informovat, dokud žádaná aktivace neproběhne. Tyto aktivace budou probíhat v mnoha případech ve spolupráci s další mě drahou duší, která se též inkarnovala do této krásné České kotliny a známe se důvěrně z Atlantidy. Aktivacím budou přítomni i zástupci Galaktické rady a duchovní bytosti propojené se silou Matky Země. Tak to bylo určeno. Mám spolu s dalšími lidmi přispívat k pozvedání vědomí Českého národa, jelikož jak víte, tak v Čechách a na Slovensku je jedno z center tzv. Nové Atlantidy a mnoho vysoce vědomých bytostí a Atlanťanů se inkarnovalo právě sem, aby pokračovali v započaté práci a poslání.

Buďte pozdraveni. Život na Matce Zemi je skutečně jedinečným projektem a je k nám směřována mocná síla světla a lásky. Máte svobodnou vůli jestli ji přijmete. Pokud tak učiníte, váš život už nikdy nebude stejný jako před tím. Nebudete jen občany jednoho státu a těmi, co žijí na planetě Zemi. Stanete se opět plnoprávnými obyvateli naší galaxie a celého Vesmíru. Protože my sami jsme Vesmír.

S láskou.

Ramona

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je Ramona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.