Mé Akášické zážitky a zápisky.

Akášická knihovna

Ráda se s Vámi podělím o některé své zážitky z Akášických záznamů. Sdílení podobných zážitků a vnímání přispívá ke společnému navyšování našeho vědomí a věřím, že povzbuzuje k vašim vlastním cestám a mentální práci. Akášické zážitky jsou cenným zdrojem informací. I pro mě byly vždy nejcennější osobní autentické zážitky druhých lidí.

S láskou Ramona.

Vstup do Akášické knihovny pomocí meditace.

Vědomím jsem pomalu stoupala nad náš dům a pak dále a výš a výš. Světla velkoměsta se vzdalovala až se proměnila na jednu blyštivě světélkující mapu souhvězdí. Průlet stříbrnými mraky a pak pohled na nádhernou planetu Zemi. Vzdalovala jsem se a zamířila k měsíci. Zde jsem chvíli čekala na prostředek, který by mě k Akášickým záznamům přepravil. Odplula jsem krásnou stříbřitě svítící mezi hvězdami klouzající lodní bárkou.Po cestě k sálu se záznamy jsem vnímala hvězdná seskupení a zářící mlhoviny. Vstup do sálu byl jako příchod domů…ale jsem zvyklá tam chodit již z dřívějška….je ovšem pravda, že při použití této vstupní meditace vnímám prostor Akáši trochu odlišně než jindy, ale to je v pořádku.Vše šlo relativně rychle…ihned po vstupu do vysokánské haly s nikde nekončícími vysokými stěnami se ke mně blížil můj průvodce….vypadá jako muž, velice vysoký, klidný usměvavý…dlouhé hladké tmavé vlasy…jmenuje se Armand. K mým záznamům se dostáváme tak, že na ně jen pomyslíme….ale poprvé, než jsem vstoupila ke své knize záznamu jsem se tam dostala tak, že mě Armand vyzval, ať mu vložím ruce do dlaní a zavřu oči….a když jsem tak učinila, přenesli jsme se přímo k nim. Je to malý, ale příjemný prostor, něco jako soukromá kaple s překvapivě barevnými stěnami. Odkudsi šikmo seshora tam proniká zářící světlo. U zadní stěny je cosi jako oltářní stůl, jednoduchý a prostý a na něm leží kniha. Má kniha je veliká, objemná a stará. Stará jako je stará moje duše…žertují mi tu do ucha andělé a průvodci. Její desky se jeví jako sametové zeleno fialové. A na sametu jsou dvě andělská křídla, jako připomínka mého pravého původu před příchodem na Matku Zemi. Zajímavé bylo, že kdybych chtěla, mohla bych si v knize listovat, ale v tuto chvíli mi zatím všechny odpovědi „přišly“ přímo formou sdělení myšlenek, tak jak je u mě obvyklé.

Proč vnímám touto metodou Akášu rozdílně, než při mých jiných obvyklých návštěvách?

Drahá jak jsme Ti již řekli tvá schopnost vizualizace a vnímání je díky tvému původu a magickým zkušenostem z minulých životů opravdu na vysoké úrovni. Tato metoda Ti svým konkrétním vedením umožnila se dostat na místo, kde jsou opravdu jen tvé záznamy a nic dalšího neruší tvou pozornost, kdykoli budeš potřebovat se něco dozvědět…..prostory které vnímáš při jiných návštěvách jsou zase vhodné na tvé celkové občerstvení, setkávání s jinými duchovními bytostmi, léčení, mluvení s anděly a dalšími. V pořádku je obojí. Budeš li chtít mluvit např s Thovtem, procházet s ním do Atlantidy Atlantským zrcadlem, které Ti za tím účelem daroval či cokoli jiného…setkávat se s duší tvého staršího syna Ondřeje…Abrahamem..jsou vhodné prostory, které jsi navnímala již dříve…prostor tvé soukromé kaple s knihou tvých záznamů Ti zas umožní se plně soustředit jen na potřebná sdělení, která ty sama jsi přišla hledat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je Ramona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.