Andělé přechodu

andělé přechodu

Andělé přechodu.

Tímto osobním příběhem plním slib, který jsem dala duši jedné dámy, která nedávno přešla z fyzického světa na druhý břeh za pro ni velmi traumatických okolností.

Nedávno jsem měla výjimečně začátek sezení posunutý o hodinu. Uvítala jsem možnost začít den příjemně návštěvou oblíbené kavárny v blízkém nákupním centru. Jindy na to nemám čas. Zejména po ránu je tam klid, příjemná atmosféra a člověk se hned jinak naladí na své další aktivity. I tak jsem si vzala sebou notebook, že budu u kávy procházet poštu. Slunce svítilo, vše jako jindy. Jenže nebylo. Alespoň pro mě ne. Když jsem parkovala, hlavou mi prolétla myšlenka na dámu, která zde byla dva dny před tím zavražděna. Neznala jsem okolnosti, ale stalo se to přesně v době, kdy jsem zhruba o pět set metrů dále řešila velký nákup pro rodinu.

Kráčela jsem širokou chodbou a přemýšlela o svém denním programu. Běžné pozemské záležitosti. Personál kavárny znám a tak se vesele zdravíme. Všechno v obvyklých rituálech. Káva nádherně voní, těším se na svou chvíli relaxace a pohodu v přítomném okamžiku. Pokládám na stůl notebook, kávu…..sedám si. Překvapí mě náhlý pocit silné úzkosti. Jednoznačně však není moje. Jakoby mi někdo stahoval krk. Vlastně už je mi jasné, co se děje, ale jsem bytost veskrze praktická a tak nejdříve řeším vše na fyzické rovině. Je strašná zima. Sleduji strop, zda jsem si nesedla pod větrák klimatizace, vnímám případné proudy vzduchu. Žena naproti mně, kterou nikdo nevidí, trpělivě čeká.

No ani já ji nevidím, ale vím o ní více než dobře. Tuším, že je zhruba středního věku. Vnitřním zrakem vidím krev, rány v jejím éterickém těle. Cítím ve své bytosti její aktuální rozpoložení. Ona je nyní mimo čas a prostor. Má strach a cítí se sama. Má obavy, zda se budu její záležitostí zabývat. Z úrovně, kde se nyní nachází, má dobrý přehled o tom, kdo je schopen ji vnímat. Nevím, jak byla fyzicky připravena o život, ale vnímám brutální fyzické násilí, bolest, šok, strach a velice silný pocit samoty. Ten je překvapivě ze všeho nejhorší.

Cítím na sobě pohled paní od vedlejšího stolku. Asi to vypadá divně. Kávy jsem se ani nedotkla a rozostřeným zrakem hledím někam nad monitor otevřeného notebooku. Mám husí kůži a v triku s dlouhým rukávem a džínové bundě se jemně klepu zimou. Není to poprvé, kdy takto komunikuji s duší, ale poprvé, kdy mě překvapil takto silný pocit v těle. To nejsilnější má ale přijít. Dáma bude potřebovat povzbudit a podpořit v odchodu, přeci jen zažila veliký šok a trauma, ale je to jinak. Dáma potřebuje Anděla přechodu. Během setiny vteřiny se mi telepaticky dostává vysvětlení od její duše i jejích průvodců, které ona zatím pro svůj strach a bolest není schopná přesně vnímat.

andělé přechodu

Často se stane, že člověk, který zemřel náhle a za traumatických okolností, potřebuje před svým odchodem do dalších úrovní útěchu a pomoc anděla přechodu. Anděl přechodu je člověk ve fyzickém těle, který je schopen vnímat jemně hmotný svět. Je to někdo, komu může duše „vyprávět příběh“, někdo komu může ukázat, co se stalo, někdo, kdo může napříč časem jít zpět a být s danou osobou svou pozorností a podporou ve chvíli její fyzické smrti. Nejde tu však o to, vidět co se přesně stalo. Jde tu o to, tam zkrátka být, být tam pro druhého a i navzdory dramatickým okolnostem zůstat ve vibraci lásky a podpory a tu s pochopení vysílat k bytosti, která přechází z fyzické úrovně.

Zděšení či vibrace odsouzení útočníka, pokud se jednalo o zabití či vraždu, ničemu a nikomu nepomohou. Čas není a tudíž je to možné a pro duše to skutečně mnoho znamená. Většinou není andělu přechodu dáno vidět ve fyzické rovině detaily. Mohlo by to být velice traumatizující a tak se dění rozdělí na několik realit. Samotný pohyb ve hmotě může být jakoby zpomalený a rozmazaný, včetně ztlumeného zvuku. Duše bytosti, která má zemřít většinou poodstoupí od těla a hledí přímo k vám. Vnímá vaši přítomnost. Svou pozorností a ochotou s ní sdílet tyto okolnosti jí prokazujete veliké přijetí a dáváte pocit bezpečí. Je to útěcha a podpora, která nemá obdoby. Vlastně je to jistá forma terapie, kdy duše nejsou hned posílány a vyprovázeny pryč, ale nejprve jsou přijaty a vyslechnuty se svou bolestí, samotou a touhou někomu sdělit…předat prožitek…..“pouze“ na emocionální rovině. Emocionální bolest, pokud není přeměněna na jinou kvalitu, totiž v rovině energie stále přetrvává, zatímco fyzická bolest skončí.

Máte-li tedy rozvinuté vnímání a budete kontaktováni duší s podobným traumatem, vězte, že jí velice pomůžete, stanete-li se pro ni jejím andělem přechodu. Poskytnete li pozornost a sdílení na časové ose tam, kde to pro onu bytost bylo nejtěžší. Aby aspoň jednomu z nás, ze světa živých mohla poskytnout svědectví. Pak snáze odchází. Ze světa mezi světy jí tedy pomůže přejít anděl přechodu, člověk pohybující se ve světě fyzickém a vědomě i v duchovním.

Andělé přechodu mohou svým přijetím, podporou a láskou proměnit i poměrně velké pole negativní energie na světlo a harmonii. Není to „jen“ pomoc jedné bytosti. Velice silně se tak očistí i místa a časové smyčky. Může tak učinit jen bytost otevřeného srdce z vibrace pochopení a lásky. Z jiného nastavení to není možné.

Přeji všem duším, které to potřebují, aby našly svého anděla přechodu a nám ve fyzickém světě, abychom měli otevřená srdce pro pomoc bližnímu, ať se nachází kdekoli.

S láskou Ramona Siringlen.

FB/Cesta s Ramonou

Čtení z Akášických záznamů na dálku, kineziologická poradna, osobní konzultace a meditace na míru – pozitivní změny ve vašem podvědomí pro šťastnou tvorbu vašeho života.

Článek je možno libovolně šířit, avšak prosím v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky http://www.cestasramonou.cz. Děkuji.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je Ramona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.