CHRÁM JASNOZŘENÍ – dovol si otevřít se darům vnímání skutečné krásy světa

 

 

ČTVRTEK 27.7.2023 Praha chrám jasnozření

Dovolme si v lehkosti, vzájemné inspiraci, přátelské atmosféře, humoru, hravosti a podporujících tvůrčích energiích Nové Země si umožnit vnímat za možnostmi našich fyzických smyslů další úrovně a reality magického zázračného života a všeho bytí, které nás obklopuje. 

  Svět je ve skutečnosti pestrou mozaikou božských zázraků. 

Dovolme si společně, podpořeni aktivačním energetickým polem a společným záměrem otevření se možnostem vnímání v souladu s jedinečnou esencí vaší duše v lehkosti bytí a plynutí. Umožnění si rozevření poháru vědomí v přijímání a vnímání vědomí všeho živého.
Jde to i hravě, přirozeně, laskavě a v podpoře, jelikož se ve skutečnosti jedná o součást naší přirozenosti.

Čekají vás zajímavé informace o jednotlivých možnostech jasno smyslů jako je:

jasnozření, jasnoslyšení, jasnočich, jasnovědění, jasnovidnost, energetika, jasnocit a možnosti darů, které ještě nebyly pojmenovány •

Díky sdílení z praxe, výměně vašich osobních zážitků a vyslechnutí případných příběhů druhých dochází k mnoha uvědoměním a otevření možností ve vašem poli. Zaměříme se s láskou i na bloky a zkušenosti, díky kterým jsme si své předpoklady pro vnímání sami omezili, zavřeli, uvolníme traumata a zákazy, pochybnosti a pocity viny s těmito dary spojenými.

V tvořivé a uvolňující meditaci, či jak někdo vnímá v léčivé transové vizualizaci projdeme pod vedením našeho vyššího JÁ a naší duše chrámem jasnozření a jeho sály, abychom se sami naladili na vnímání ve vyšších souvislostech a poznali své osobní předpoklady v souladu s jedinečnou esencí naší duše.

Umožníme si podporující akášická přenastavení pro vstup do nové reality našeho vnímání a tvoření v souladu s Božským načasováním a aktuálním plánem naší duše pro radost, lehkost, vnímavost.

Setkáme se v krásném prostoru, snadno dostupném, přátelském a energeticky čistém prostředí Studia Loona, v bezprostřední blízkosti stanice metra trasy B, Křižíkova.

V případě zájmu prosím pošlete SMS na můj tel 728 932 236 s heslem CHRÁM JASNOZŘENÍ a já vám zašlu potvrzení vašeho místa a výzvu k platbě.

Cena 3000,- kč. Poté co potvrdím vaše místo ve skupině – platba předem na účet je podmínkou účasti. Přihlášením vyjadřujete zároveň souhlas s obchodními podmínkami, proto si je prosím přečtěte na úvodní stránce webu.

Těším se na naše spolutvoření, sdílení, vzájemnou inspiraci, zkušenosti, humor, smích, nová setkání a další úrovně krásy tvůrců NOVÉ ZEMĚ.

Srdečně společně Ramona Siringlen.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Semináře a jeho autorem je katka@prokoho.cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.