KRÁSA ŽENY – dovol si rozzářit svou jedinečnou esenci

krása ženy

NEDĚLE 19.listopadu 2023, Praha, 10.00 – 18.30

Témat je mnoho a tak každý seminář se tedy koná jen jednou za čas, pokud je tedy vypsán a máte o něj zájem, doporučuji příliš neváhat s přihlášením. 🙂

Tato krásná skupina je spolu s „Princeznami, které se osvobodily samy“ a s „Císařovnou a Velekněžkou“ je jako jediná z mých skupin určena jen pro dámy. 🙂

Cítíte li volání duše, přijďte aktivovat,  procítit a ukotvit v těle svou jedinečnou ženskou esenci, využít aktivačního pole skupiny a společného záměru pro rozzáření svého nejvyššího vibračního projevení ženství, kouzelného tvoření v energiích lásky a péče, ale též zábavy, humoru a lehkosti bytí.

Co jste si jako ženy zatím nedovolily projevit?

Které ženy a ženské archetypy napříč časem byly a jsou vaší inspirací a proč?

V jaké oblasti bylo vaše ženství zraněno či potlačeno?

Jaké kvality a esence podporující ženskost a krásu byste si přály přijmout trvale do svého energetického pole?

V milujících a podporujících energiích Nové země si dovolíme a prožijeme:

Otevření se potenciálu vlastní jedinečnosti a krásy v souladu s esencí vaší duše, ocenění síly a nádhery ženství, světelné přepsání ženských zranění a traumat napříč záznamy naší duše a v rodových ženských liniích, přijetí krásy podporujících kvalit a esencí do našeho vibračního nastavení, tajemství světelné kosmetiky a světelné homeopatie, spolutvoření v Božských ženských energiích a setkání s podobami Bohyně v meditaci a léčivém transovém prožitku vedeném z úrovně Vědomí kosmické lásky a Akášického pramene moudrosti.

Kouzlo tvoření, láska, podpora, péče, něha, sesterství, přijetí, radost. 

Účast na mých seminářích je stejně silná a transformační, jako osobní sezení, kde mám delší čekací dobu, takže neváhejte využít možnost se propojit s mou esencí a podporou dříve skrze tato krásná skupinová setkání a spolutvoření. Může vám to přinést opravdu mnohé na vaší cestě za plnou svobodou a lehkostí bytí.

Pokud vás téma či seminář volá, přihlášky prosím jako SMS na 728 932 236 formou milého pozdravení, vašeho celého jména a názvu semináře. Přihlášením vyjadřujete souhlas s obchodními a storno podmínkami, které najdete na úvodní stránce mého webu.

Energetická výměna za celodenní seminář je 3000,- kč na jednu osobu.

Na všechny se srdečně těším. S láskou Sirin – Ramona Siringlen.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Semináře a jeho autorem je katka@prokoho.cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.