ZÁŘÍCÍ SVOBODA – dovol si svobodně tvořit a žít své štěstí, radost a potenciál

Momentálně není vypsaný konkrétní termín semináře. Aktivní odkazy na aktuálně vypsané semináře najdete na úvodní stránce webu.

Skupinová radost, spolutvorba a aktuální přenastavení v Akášickém poli pro vaše prožívání svobody ve všech rovinách bytí. Rozeznání a vystoupení z manipulací, nátlaků a očekávání. Svobodné tvoření a žití dle esence vaší duše.
Moji milí, svou duší a v napojení na Zdroj a pole Akášického vědomí jsem byla vedena připravit společná transformační a aktivační setkání nejprve na téma svobody a umožnění si.
Společně se nejprve naladíme na umožnění si maximálního využití společné tvorby a setkání v souladu s jedinečnou esencí duše každého z vás, vaší svobodnou vůlí a nejvyšším dobrem pro vás a tedy i celek dle aktuálního plánu vaší duše a naplnění potenciálu její radosti a tvůrčí síly.
Propojíme se v lehkosti a hravosti skrze vrstvy vědomí se silou a moudrostí našich vyšších já za podpory ametystové energie, mistrovských krystalů elestial typu a bytostí Elohim fialového paprsku osvobození a transformace, ale především díky propojení našich polí a společnému láskyplnému záměru nás samých jako vědomých tvůrců.
V přítomnosti TADY A TEĎ si v aktivačním portálu zvědomíme, co pro nás znamená svoboda a proč a čím jsme si ji doposud blokovali. V bezpečném, podporujícím a přátelském prostředí pojmenujeme a uvolníme z našich polí vše potřebné.
Dle aktuálního proudění ve společném aktivačním poli vstoupíme svým naladěním do vibrace Vědomí kosmické lásky a svobody a z této úrovně se pro vzájemnou inspiraci nazříme skrze portály našich očí, abychom přinesli druhým obrazy jejich jedinečnosti a světla, které jsme obdrželi. V lásce a uvolnění společně podpoříme skrze manifestační sílu našich vyšších JÁ přání a záměry každého z vás jednotlivě to vše v souladu s kosmickým zákony, v lehkosti bytí, plynutí a pro jeho nejvyšší dobro a tedy dobro celku.
Mnohé se bude tvořit v tady a teď dle aktuálních energií, informací v éteru a potřebám navibrování skupiny.
Chybět jistě nebude sdílení, humor a hlavně bezpečné přátelské prostředí.
Setkání proběhne v krásných a energeticky přátelských prostorách Studia Loona, v bezprostřední blízkosti stanice metra trasy B, Křižíkova v pražském Karlíně.
Pokud vás volá vaše duše a srdce, jste s láskou vítání ke společnému propojení a tvorbě. Sebou poprosím ideálně pohodlné prodyšné odění, občerstvení tak, jak jste zvyklí, budete potřebovat zápisníky, bloky a psací potřeby. Ti z vás, co rádi kreslí, si mohou vzít i potřeby na kreslení, aby zachytili obrazy a vize. Jste vítáni vzít si sebou vaše oblíbené krystaly, šperky, které často nosíte či jiné předměty k nabití společným záměrem a vykonanou prací.
Cena za celodenní seminář – 3000,- kč.
V případě zájmu zašlete prosím SMS na 728 932 236 s milým pozdravením, názvem skupiny a vaším celým jménem. Přihlášením též vyjadřujete automaticky souhlas s obchodními podmínkami, které jsou k přečtení na úvodní stránce webu.
S láskou a radostí se velmi těším na všechny. Ramona Siringlen ELOÍÍ RA.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Semináře a jeho autorem je katka@prokoho.cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.