Z Akášických vhledů – píseň těla

píseň těla

PÍSEŇ FYZICKÝCH I ÉTERICKÝCH TĚL. 

Děkuji milé dámě za svolení sdílení části Akášického vhledu s velmi zajímavými informacemi, které mohou být podporou mnohým dalším při otevírání vědomí.

Tato drahá duše má předpoklady mnohé rozvinou do mnohem větší jemnosti a vlastně konání v jemnějších vrstvách než té nejryzejší fyzické bude hlavním tématem dnešní naší odpovědi. Píseň těla chce být vyslyšena. Pokud se jedná o menstruační bolesti její dcery, doporučujeme jí zaměřit se na uvolňování bolestí a napětí z celého ženského rodu právě formou vědomého dýchání a tónování do konkrétních partií těla.

Jistě ji nepřekvapí, že i vašim orgánům v těle se dá zpívat píseň a vysílat tak láskyplnou pozornost.

Při bolestech, pokud jsou tomu matka i dcera otevřeny, mohou si sednout v klidu naproti sobě, obě položit dlaně na svůj podbřišek a začít spolu s dechem naplňovat dělohu i vaječníky hřejivým zlatým světlem. Tazatelka je vyzvána, aby intuitivně, jak bude sama vnímat v TADY A TEĎ se naladila na ženské orgány napříč rodovou linií a začala jim zpívat píseň lásky a přijetí tak, jak bude v přímém napojení vedena, jemně a toto spojila s vizualizací. Ať vypustí pro tu chvíli mysl a obavy, zda koná správně, zde jde o vibraci vědomé pozornosti a lásky vedené dechem a zvukem písně, která může a nemusí mít slova. Dcera se k ní může přidat a obě mohou svým orgánům láskyplně zpívat a harmonizovat tónováním tak, jako maminka léčí a tiší dítko ukolébavkou.

Ano svým tělům můžete zpívat. Možná by někdo namítl, že zpívá často a rád, ale je rozdíl zpívat vědomě se zaměřením dechu konkrétní části či orgánu vašeho fyzického chrámu v lásce a spolu s vizualizací bílého či zlatého světla. V jiných realitách, které jste zažili, se zvuky a zpěvem léčilo, tvořilo a toto se opět bude navracet do širšího povědomí lidstva.

Tazatelka si toto může připomínat a otevírat si tak právě ty možnosti éteričtější péče o lidská těla, jak už zažila ve své existenci dříve. Lidé, kteří jsou jasnoslyšící, též mohou slyšet vaše těla zpívat. Ne formou klasického zpěvu skrze hlasivky, ale tak, že každé tělo vydává své tóny v jemnější vrstvě. Někteří lidé vám potvrdí, že jsou schopni slyšet auru, často se ve vašem vnímání jedná o jakési „hučení“. To co vám umožňuje se otevřít dalším úrovním vnímání, je v prvé řadě uvědomit si tyto možnosti, jakkoli vám připadají v první chvíli třeba i příliš fantastické. Vnímání těchto tónů těla se dá rozvinout obdobně, jako funguje váš vnitřní zrak, kdy docílíte obdobného, jako klasickým jasnozřením. Nejprve tedy vaší imaginací. Chce to zklidnění a ponoření do vnímání v přítomnosti. Nejprve může tazatelka trénovat sama u sebe. Představit si jaké tóny, píseň melodii, zvukové vibrace vydává její vlastní tělo. Po čase může dokázat vnímat specifický tón a rozpoznat i v kterých místech těla….i v jeho éterických vrstvách kde nad pokožkou je tón… píseň pozměněná, případně neharmonická, nebo na sebe upozorňující. Totéž se dá cvikem a zaměřením pozornosti a umožněním si vnímat i skrze dlaně jejích rukou přejíždějící nad fyzickými těly v jejich jemnějších vrstvách a to buď skrze rytmické vnímání vibrací nebo rozdílné tepelné vjemy například. Proudění tónu, písně a vibrace bude pro vaši představu zpomalené a pokřivené nad místy, kde je například ucpaná lymfa, nebo kde je konkrétní orgán smutný a přetížený ať fyzicky tak energeticky………….

UMOŽŇUJI SI VNÍMAT A SAMA ZPÍVAT PÍSNĚ LIDSKÉHO TĚLA VE VŠECH PODOBÁCH A VŠEMI ZPŮSOBY, KTERÉ JSOU V SOULADU S MÝMI DARY, JEDINEČNOU ESENCÍ MÉ DUŠE. UMOŽŇUJI SI NAPŘÍČ CELOU ČASOPROSTOROVOU OSOU OPĚT OTEVŘÍT VŠECHNY MÉ SCHOPNOSTI A PŘEDPOKLADY PRÁCE SE ZVUKEM PRO HARMONIZACI A VNÍMÁNÍ FYZICKÝCH CHRÁMŮ A JEMNĚ HMOTNÝCH TĚL BYTOSTÍ V LIDSKÝCH TĚLECH.

S láskou Akášičtí mistři a Ramona Siringlen.

Hluboce oceňuji každý DAR, kterým zase vy oceňujete mou tvorbu, podporu druhých ve formě videí a pořadů, volně dostupných na internetu a článků
a přispíváte tak i k chodu mých stránek a energetické rovnováze v plynutí.

Do zprávy pro příjemce prosím vždy uvádějte informaci DAR. Děkuji.

bank. spojení: 1011308953/6100
IBAN CZ2861000000001011308953
SWIFT/BIC:
EQBKCZPP

Youtube Cesta s Ramonou, FB Cesta s Ramonou

Článek je možno libovolně šířit, avšak prosím v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky http://www.cestasramonou.cz. Děkuji.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je Ramona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.