Vědomí krystalů – sdělení Ametystové víly.

vědomí minerálů

V tomto článku bych Vám ráda přiblížila jedinečný způsob komunikace s vědomím jednotlivých druhů krystalů. Jak se lidstvo posouvá svým vědomím výše a výše, otevírají se neustále další a další dveře, padají naše představy o pomyslných hranicích toho, co jsme dosud považovali za možné či nemožné. Ano mnozí to již dobře víte. Hranice máme jen takové, jaké si sami určíme….pokud máme ovšem potřebu tak vůbec učinit. Pokud se totiž jedná o naše vědomí, pak jsme-li dostatečně otevření a naladění, můžeme se propojit s jakoukoli živoucí energií a tedy vědomím všeho a všech zde na naší nádherné planetě a ovšem i mimo ni dále ve Vesmíru. Ano to je ona nádhera všeho stvoření. Božská jednota. Ona oslavovaná a opěvovaná jednota. Můžeme o ní vědět, číst o ní….ale pokud ji jednou zažijeme, pak skutečně víme, že nejsou žádné překážky v komunikaci s jakoukoli formou života.

Sama jsem poměrně tvořivá, pokud se jedná o přístup k mentální práci, meditaci či vizualizaci, ovšem častokrát jsem byla určitými bytostmi a druhy vědomí oslovena aktivně z jejich strany, aniž bych se na to před tím sama soustředila. Stejné to bylo i s jedinečným vědomím krásných a tolik oblíbených ametystů. A tak se mi dostalo informací, které jak doufám, budou užitečné a inspirující i pro další otevřené a vnímavé bytosti.

Přes den bývám poměrně vytížená. Rodina, dvě malé děti, běžný provoz domácnosti a krásná ovšem na soustředění a energii náročná práce s druhými lidmi. Zvykla jsem si tedy ve chvílích zklidnění před spaním vstupovat do změněného stavu vědomí. Vzhledem ke své praxi velmi snadno vstupuji do transu, nořím se do svého podvědomí a ocitám se ve stavu alfa. Většinou se tak již děje bez přímého záměru, probíhá to automaticky. Jeden večer jsem takto plula v onom blaženém stavu bytí někde mezi bděním a sněním, když jsem náhle svým vnitřním zrakem spatřila nádhernou bytost ženského vzhledu. V první chvíli jsem neměla potřebu s ní ihned komunikovat. Jen jsem si ji prohlížela a ona trpělivě a s úsměvem čekala. Byla jedním slovem zářivá. Oděná v nachové roucho, bledé pleti. V opaleskující fialové auře, která ji obklopovala jsem tušila velmi tmavé vlasy. Ebenově černé prameny zdobily úlomky ametystů a když jsem uvykla jasu purpurového světla, spatřila jsem, že tento můj oblíbený minerál zdobí i její šíji, paže a lemy šatu. Vibrace, které šířila, jemně prostupovaly mým mozkem. Mohla jsem to velmi dobře vnímat ve fyzické rovině. A bylo to více než příjemné. Byly jsme v telepatickém spojení, takže mi odpověděla dříve, než jsem položila otázku. Můžeš mi říkat třeba Ametystová víla. Její hlas mi v hlavě zvonil v harmonickém tónu. Za tímto přátelským sdělením však byla mnohem důležitější a jasná informace, že před sebou vidím zosobněné vědomí všech Ametystů na této planetě. Bylo mi to ihned jasné. Samozřejmě. Když se propojí dvě vědomí, obě poté ví to, co zná to druhé. Ametystovou dámu jednoznačně pobavilo mé nadšení ze zjištění, že vědomí jednotlivých krystalů se mohou v komunikaci s lidmi takto personifikovat. Ano, usmála se, my krystaly s vámi můžeme takto komunikovat. Pro mnoho lidí je pak mluvení a navázání vztahu s námi mnohem přirozenější. Každý vědomý otevřený člověk, který si neklade zábrany může v meditaci, vizualizaci takto oslovit kolektivní vědomí svého oblíbeného krystalu. To k němu přijde v podobě muže či ženy a bude s ním promlouvat. Můžete zjistit mnoho zajímavých informací o možnostech konkrétních krystalů, ale vědomí těchto vzácných kamenů se naladí přímo i na jednotlivce s kterým promlouvá a může mu sdělit, co jeho krystaly mohou učinit právě pro něj a jak právě on či ona může s nimi pracovat a propojovat se. Využijte prosím této možnosti. Budete velice příjemně překvapeni. Jistě my krystaly máme jisté obecně známé vlastnosti a působení, avšak nezapomínejte že i každý krystal zvlášť má svou minulost a vědomí a že to co platí pro jednoho člověka může být trochu jinak u druhého. Přesto pro začátek doporučuji se nejdříve naladit právě tímto způsobem na kolektivní vědomí daného krystalu. Poté se Vám bude velmi dobře hovořit a pracovat s konkrétním kamenem toho druhu, který máte doma nebo nosíte u sebe.

vědomí minerálů

Vše co mi Ametystová víla sdělovala bylo vlastně zcela logické a zapadající mi do mé skládanky Vesmíru. Setkání s kolektivním vědomím jakéhokoli druhu krystalů je vždy velice intenzivní i poučná zkušenost. Každému člověku přijdou od moudrých krystalů právě takové informace, které jsou mu šité na míru. Na míru jeho aktuální potřeby, na míru jeho aktuální výši vědomí. Takto se dozvíte mnohem více o možnostech práce s krystaly, než z hromady knih, kde informace jsou především obecné. Tento druh komunikace patří již do nové epochy lidstva. Vstupujeme vesmírnou branou do zcela nové doby. Stáváme se vědomou součástí všeho vesmírného stvoření a nádherný svět krystalů do něj patří. Moudří zástupci kolektivního vědomí říše minerálů čekají, až je oslovíte a jsou připraveni s vámi promlouvat o všem, co vás zajímá. Matka Země a všechno živé zde vzestupuje a k tomuto procesu transformace patří i propojování jednotlivých vědomí zde přítomných v jeden celek jednoty a lásky. Dovolte si prožít tuto zkušenost a uvidíte sami. Vždyť kdo by nechtěl rozzářit své buňky energií světla vědomí Lady Krystal, královny všech křišťálů, nebo propojit své vědomí s léčivou zklidňující silou Smaragdového prince. Kolektivní vědomí jednotlivých druhů krystalů se Vám představí právě v takové podobě, která je pro Vás ta pravá. Kterou nejlépe přijmete. Stačí otevřít srdce a učinit ve svém vědomí pozvání. Ano! Právě tak snadné to je! Stačí si jen dovolit to nechat proběhnout. Po první zkušenosti budete žasnout, že jste tak neučinili již dříve. Tak přirozená totiž vaše komunikace s krystaly poté bude.

Přeji Vám mnoho nádherných zážitků a nový rozměr přátelství s minerály a jejich říší.

S láskou Ramona.

FB/Cesta s Ramonou

Článek je možno libovolně šířit, avšak prosím v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky. Děkuji.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je Ramona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.