KOŘENY PŘEDKŮ a jejich mocná podpora v záznamech naší duše.

 

PŘEDCI

čtvrtek 15. února, 10.00 – 18.30, Praha

Tento silný aktivačně prožitkový seminář vám umožní se plně otevřít velmi silnému proudu lásky a propojení s veškerými liniemi vašich předků, dle toho, co je zrovna pro vaši duši ve vašem aktuálním časoprostoru nejvíce podporující.

Z Akášických vhledů o předcích:

KOŘENY PŘEDKŮ A JEJICH MOCNÁ PODPORA V ZÁZNAMECH VAŠÍ DUŠE.

Milovaní, rádi bychom poněkud rozšířili vaše možnosti a otevření se uvědomění, jak můžete vnímat a rozvíjet potenciál vašich předků. Jedná se především o plné rozevření poháru vašeho vědomí o tom, co nebo kdo to vlastně vaši předci jsou. Ti z vás, kteří si vybrali inkarnační zkušenost v milujících rodinách, v sounáležitosti, sdílení a všude tam, kde předchozí generace jsou chovány v úctě, mohou mít jistou výhodu. Ti z vás, kteří se narodili do kultur, kde odkaz předků je stále živý ve zvycích a rituálech, mohou mít jistou výhodu. Ti z vás, v jejichž rodinách je dlouhověkost a zažili jste osobně své praprarodiče, jejich esence a vyprávění, mohou mít jistou výhodu. To z vás, kdo jste v sobě cítili zájem o historii a životy lidí před vámi, můžete mít jistou výhodu. Možná jste meditovali na toto téma, při noření se do svého nitra měli vize vašich rodových linií. Vnímali jisté informace a vlivy jdoucí k vám z jejich záznamů.

babi

 Skupina a síla vašich předků je mnohem a mnohem rozsáhlejší, než si obvykle mnozí z vás uvědomí. Jsou to všichni vaši předkové v lidských liniích ze všech vašich inkarnací. Nikoli jen ze současné, se kterou se přirozeně identifikujete nejčastěji. Jejich odkaz, sílu a záznam všeho vykonaného a prožitého máte k dispozici skrze záznamy vaší duše, buněčnou paměť a záměr propojit se skrze paprsek vašeho duchovního srdce.  K předkům patří i naše hvězdné linie a zkušenost bytostí z planet, kterými naše duše putovala před vtělováním se zde na Zemi. I naši hvězdní předci mohou být vaší výraznou podporou skrze vzájemnou komunikaci napříč časoprostorem. A dále všechna vědomí, formy života a bytí, skrze které naše duše postupně procházela ve zkušenosti zdánlivě odděleného prožívání a poznávání sama sebe od Jednoty Zdroje.

hvězdy

Veškerá tato prožitá zkušenost v záznamech duše může být tvořivě uchopena a procítěna mnoha způsoby a dodat vám doslova křídla. Veškerá moudrost, vše co vaši předci dokázali v mnohdy náročných podmínkách, poznali, ochutnali, procítili, co si uvědomili. Toto vše a mnohem více může mnohonásobně posílit vaše energetické pole, pokud se tomu otevřete a oceníte tento přínos z úrovně srdce a procítění proudění společných světelných linií.

Vy milovaní jste pokračováním zázraku ŹIVOTA mnoha a mnoha bytostí a duší před vámi. Ve skutečnosti nejste odděleni. Láska a vědomí přítomnosti TADY A TEĎ je mostem skrze časoprostor. Je jen na vás zda si dovolíte tu světelnou bránu podpory a síly otevřít.

S láskou Akášičtí mistři a Ramona Siringlen

Pokud tě hlubší setkání s předky oslovuje, přeješ si zažít tvořivé propojení a ukotvení jejich poznání, dostat odpovědi na tvé otázky, více se dozvědět sám/sama o sobě, prohloubit svůj domov v sobě a pocit sounáležitost, zažehnout v sobě světlo jejich podpory a lásky, která zde však byla vždy přítomna, propojit se s lidmi obdobného naladění a prožít den plný zajímavých informací, akášických vhledů do tvých vlastních linií a hluboce ozdravující ponor na hlubší úrovni vědomí formou tvořivé meditace, potkat se s tou ohromující láskyplnou silou, která je tvou součástí, pak jsi vítán, vítána se k nám přidat na AKTIVAČNĚ PROŽITKOVÝ SEMINÁŘ:

KOŘENY PŘEDKŮ A JEJICH MOCNÁ PODPORA V ZÁZNAMECH NAŠÍ DUŠE 

I tento seminář byl mnou s láskou načten ze světelného informačního pole Božského éteru pro duše, které si zavolá.

V čase 10.00 – cca 18.30, v snadno dostupném centru Prahy, v blízkosti stanice metra.

Vítány jsou všechny bytosti dobré vůle a otevřeného srdce.

Výměna energie je v hodnotě 3000,- kč. Přihlášky prosím formou SMS na 728932236 se jménem semináře, o který máte zájem a vaším jménem. Milé slovo navíc vždy potěší. 🙂

V síle Ducha společně. Těším se na vás! Sirin – Ramona Siringlen

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Semináře a jeho autorem je Ramona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.