KRÁSA ŽENY – dovol si rozzářit svou jedinečnou esenci

krása ženy

SOBOTA 18.7. Praha

Plně obsazeno!!!!

Děkuji velmi za váš zájem. Tento seminář se bude konat opakovaně, zatím nejsou nové termíny, sledujte prosím mé webové stránky.

Tato krásná skupina je jako jediná z mých skupin určena jen pro dámy. 🙂

Cítíte li volání duše, přijďte aktivovat,  procítit a ukotvit v těle svou jedinečnou ženskou esenci, využít aktivačního pole skupiny a společného záměru pro rozzáření svého nejvyššího vibračního projevení ženství, kouzelného tvoření v energiích lásky a péče, ale též zábavy, humoru a lehkosti bytí.
Co jste si jako ženy zatím nedovolily projevit?
Které ženy a ženské archetypy napříč časem byly a jsou vaší inspirací a proč?
V jaké oblasti bylo vaše ženství zraněno či potlačeno?
Jaké kvality a esence podporující ženskost a krásu byste si přály přijmout trvale do svého energetického pole?

V milujících a podporujících energiích Nové země si dovolíme a prožijeme:

Otevření se potenciálu vlastní jedinečnosti a krásy v souladu s esencí vaší duše, ocenění síly a nádhery ženství, světelné přepsání ženských zranění a traumat napříč záznamy naší duše a v rodových ženských liniích, přijetí krásy podporujících kvalit a esencí do našeho vibračního nastavení, tajemství světelné kosmetiky a světelné homeopatie, spolutvoření v Božských ženských energiích a setkání s podobami Bohyně v meditaci a léčivém transovém prožitku vedeném z úrovně Vědomí kosmické lásky a Akášického pramene moudrosti.

Kouzlo tvoření, láska, podpora, péče, něha, sesterství, přijetí, radost. 

Setkáme se v krásném prostoru, snadno dostupném, přátelském a energeticky čistém prostředí Institutu zdraví a krásy ADARAYA, Opletalova 27, Praha 1, v těsné blízkosti budovy Hlavního vlakového nádraží Praha a tedy i na metru trasa C Hlavní nádraží, 3. patro.

V případě zájmu prosím pošlete SMS na můj tel 728 932 236 s heslem KRÁSA ŽENY a případně i datum o které máte zájem a já vám zašlu potvrzení vašeho místa a výzvu k platbě.

Cena 2200,- kč. Poté co potvrdím vaše místo ve skupině – platba předem na účet je podmínkou účasti.

Těším se na naše spolutvoření, sdílení, vzájemnou inspiraci, zkušenosti, humor, smích, nová setkání a další úrovně krásy tvůrců nové země.

Srdečně společně Ramona Siringlen.

 

Sdílet
Tweet about this on TwitterShare on FacebookEmail this to someone
Příspěvek byl publikován v rubrice Semináře a jeho autorem je katka@prokoho.cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.