KRÁSA ŽENY – dovol si rozzářit svou jedinečnou esenci

krása ženy

čtvrtek 6.10. Praha

Krása ženy se koná téměř roce a zase se hned opakovat nebude, tedy čekaly-li jste na ni drahé ženy, pak určitě neváhejte. Je vesmírně hojivá a podporující.

Tato krásná skupina je spolu s Princeznami, které se osvobodily samy, jako jediná z mých skupin určena jen pro dámy. 🙂

Cítíte li volání duše, přijďte aktivovat,  procítit a ukotvit v těle svou jedinečnou ženskou esenci, využít aktivačního pole skupiny a společného záměru pro rozzáření svého nejvyššího vibračního projevení ženství, kouzelného tvoření v energiích lásky a péče, ale též zábavy, humoru a lehkosti bytí.

Co jste si jako ženy zatím nedovolily projevit?

Které ženy a ženské archetypy napříč časem byly a jsou vaší inspirací a proč?

V jaké oblasti bylo vaše ženství zraněno či potlačeno?

Jaké kvality a esence podporující ženskost a krásu byste si přály přijmout trvale do svého energetického pole?

V milujících a podporujících energiích Nové země si dovolíme a prožijeme:

Otevření se potenciálu vlastní jedinečnosti a krásy v souladu s esencí vaší duše, ocenění síly a nádhery ženství, světelné přepsání ženských zranění a traumat napříč záznamy naší duše a v rodových ženských liniích, přijetí krásy podporujících kvalit a esencí do našeho vibračního nastavení, tajemství světelné kosmetiky a světelné homeopatie, spolutvoření v Božských ženských energiích a setkání s podobami Bohyně v meditaci a léčivém transovém prožitku vedeném z úrovně Vědomí kosmické lásky a Akášického pramene moudrosti.

Kouzlo tvoření, láska, podpora, péče, něha, sesterství, přijetí, radost. 

Setkáme se v krásném prostoru, snadno dostupném, přátelském a energeticky čistém prostředí Institutu zdraví a krásy ADARAYA, Opletalova 27, Praha 1, v těsné blízkosti budovy Hlavního vlakového nádraží Praha a tedy i na metru trasa C Hlavní nádraží, 3. patro.

V případě zájmu prosím pošlete SMS na můj tel 728 932 236 s heslem KRÁSA ŽENY a případně i datum o které máte zájem a já vám zašlu potvrzení vašeho místa a výzvu k platbě.

Cena 3000,- kč. Poté co potvrdím vaše místo ve skupině – platba předem na účet je podmínkou účasti.

Těším se na naše spolutvoření, sdílení, vzájemnou inspiraci, zkušenosti, humor, smích, nová setkání a další úrovně krásy tvůrců nové země.

Srdečně společně Ramona Siringlen.

 

Sdílet
Tweet about this on TwitterShare on FacebookEmail this to someone
Příspěvek byl publikován v rubrice Semináře a jeho autorem je katka@prokoho.cz. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.