Život a poslání JEDNO jsou.

matka a syn

Víte proč se lidé tak často ptají na své poslání?

Protože někde hlouběji je zakódováno přesvědčení, že když budu znát své poslání, můj život bude mít smysl, bude…jak lidé říkají naplněn, jsou zde dokonce i tací, kteří tím konečně omluví svou přítomnosti na planetě Zemi, kde mají dojem, že jsou zbyteční a vlastně překážejí dalším formám života. Ano jsou zde jisté silné duše, které přichází se silným přesahem do hmoty a plány duše, které když se zdaří naplnit, jsou vnímány jako ušlechtilé, někdy i lidstvo posunující. Ale smyslem a posláním je především již váš příchod sem a život sám, zde v této realitě. Vaše přítomnost zde je jedinečnou zkušeností ve hmotě, každý jste vysílačem i přijímačem, živoucí akášickou kronikou sebe sama a všech vašich řekněme, že předchozích i budoucích možných zkušeností.

Vaším hlavním posláním, chcete- li ho mít je prožívat každý okamžik na plno a vnímat ho. Rozumět že přispíváte právě tím každodenním prožíváním a posvátným oceněním i těch nejobyčejnějších okamžiků a vás samotných v těchto okolnostech. Když toto pochopíte a začnete postupně žít, začnou se vám otevírat další a další možnosti vašeho světla a vaší multidimenzionality k tomu, že se stáváte živoucím inspirátorem života a jako takový svou vibrací a opravdovostí přitahujete druhé bytosti jako rozvitý květ láká včely.

S tím se vám též začíná rozvíjet přirozeně proud inspirace a možnosti aktivit a to nejen ve smyslu něčeho, co mi takzvaně přináší finance ale i aktivit a žití života jako takového.

Přestanete rozlišovat život a poslání samostatně, protože ve skutečnosti život a poslání JEDNO jsou. 

Vaším posláním je celý váš život a to i chvíle kdy například spíte a pohybujete se částečně v jiných sférách, nebo když dokonce neděláte NIC – no představte si to! (průvodci se laskavě smějí) Jste zde především pro prožívání sama sebe, zažití zkušenosti, výměně informací ale také v této přelomové době pro možnost využití vstoupení do reality Nové země, Nového paradigma. Každá duše, která se zrodila tak, aby byla zde v těle přitomna těmto přelomovým rokům a to již ve své dospělosti, si přišla mimo jiné pro kvantovou možnost ROZHODNUTÍ. Stát se součástí této Nové země? Nebo si zvolit jiný vývoj? Některé z těchto duší měly na určitých vrstvách a realitách obtíže se rozhodovat a toto je rozhodnutí velikého rozsahu. Tyto duše tedy mimo jiné přišly rozhodnutí učinit. Nedá se mu nijak vyhnout, možná ho neučiní vědomě, ale přesto ho učiní.

To co nyní žijete je součástí velkolepého příběhu, který dosud neměl na této planetě obdoby.  Zažít ho a prožít je vaším největším posláním. Vaším posláním je BÝT PŘÍTOMNI V PŘÍTOMNÉM OKAMŽIKU.

S láskou Akášičtí mistři a Ramona Siringlen.

Hluboce oceňuji každý DAR, kterým zase vy oceňujete mou tvorbu, podporu druhých ve formě všech videí a pořadů, volně dostupných na internetu a článků
a přispíváte tak i k chodu mých stránek a energetické rovnováze v plynutí.

Do zprávy pro příjemce prosím vždy uvádějte informaci DAR. Děkuji.

bank. spojení: 1011308953/6100
IBAN CZ2861000000001011308953
SWIFT/BIC:
EQBKCZPP

Youtube Cesta s Ramonou, FB Cesta s Ramonou

Článek je možno libovolně šířit, avšak prosím v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky http://www.cestasramonou.cz. Děkuji.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je Ramona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.