Akášický vhled – Proč se mi stále komplikuje finanční situace?

hojnost

Se svolením mé laskavé a moudré klientky si dovoluji sdílet Akášický vhled, který si objednala s ohledem na svou finanční situaci. Sdělení ve vhledu obsažená jsou natolik přínosná i pro druhé lidi, že jsem velice ráda, že mi bylo umožněno dát vhled k nahlédnutí celý, jen s vynecháním jména pro zachování soukromí. Tímto ještě jednou děkuji této milé dámě, že to  s radostí dovolila.

Aby se stabilizovala finanční situace, bude potřeba se nejdříve poněkud uklidnit. Ano víme, někdy je to začarovaný kruh, avšak jí vlastně chybí v tvorbě, manifestaci a plynutí „jen detaily“. Ale důležité detaily. Jednak ona zatím nemá jasný záměr co přesně a hlavně jak chce vlastně dělat. Ano dostala od nás doporučení a možnosti, kde má předpoklady a energii k úspěchu. Nyní je však na ní, aby se pro něco rozhodla. Bez rozhodnutí nemůže Vesmír tvořit a plnit nám přání. Co si tedy nejvíc přeje? Co ji naplňuje nadšením a radostí? Ona často těká od jednoho k druhému. Je jako radostný motýl poletující z květiny na květinu, přes převelkou lásku, péči a optimismus, který sama rozdává, má uvnitř sebe o sobě často velké pochybnosti. Ještě plně nepocítila svou sílu jako tvůrce….má dojem, že druzí toho umí víc než ona…bojí se ještě naplno ukázat kým doopravdy je. Takříkajíc vyložit karty na stůl. Ale doba schovávání se už minula. Je třeba být opravdový a otevřený světu se všemi dary. Finance jsou energie čistá a jak nám bude sloužit záleží na našem vztahu k nim. Ona se v tuto chvíli vlastně peněz bojí. Jsou jí zdrojem obav a nejistoty. Také má uvnitř sebe z dětství a rodiny program, že peníze je nutno pořádně poctivě vydělat a že peníze nechodí snadno….všichni to znáte, co rodiče říkali…peníze nerostou na stromech, tohle si nemůžeme dovolit atd. atd. Jsou to velice silné programy, které máte pak v podvědomí. Ona má kdesi v sobě přesvědčení, že je správné, aby nežila v přílišném blahobytu. Protože blahobyt a to co nazýváte luxusem „není přijatelné“….že to není „přijatelné pro ni“. Má v sobě program, že „není bezpečné a správné být bohatý“ Toto má v hlubších rovinách….je vhodné to odblokovat. Pomoci jí může kineziologické sezení. Možná to bude několik návštěv, ale určitě stojí za to, aby na tyto programy nahlédla s pomocí nezávislé třetí osoby. Velice by pro ni bylo také zajímavé nahlédnout na plynutí peněz a hojnosti směrem k její osobě pomocí konstelací. Může tak učinit i sama s pomocí osvícených otevřených přátel formou zábavné hry. Sama ví, že systém konstelací funguje vždy a nemusí tedy někde platit za konstelaci samotnou.

A opět…je velice vhodné si představit finance jako personifikované vědomí. Finance se jí v meditaci a nebo v jejím případě opět ve snu mohou objevit v podobě ženy či muže. Ona si s nimi může promluvit. Co od ní potřebují, aby se mohly vzájemně těšit ze své společnosti? Ó ano protože i finance potřebují péči a lásku. Pak Vás budou milovat i ony. Finance potřebují svobodu stejně jako Vy lidé. Jsou energií a ta musí plynout!! Pouštějte je s radostí do oběhu a s jistotou, že se Vám rády znásobené vrátí. Vše čiňte z místa vibrace radosti, nikoli obav…že zase musíte něco zaplatit.

honost

Ona je vřelá přející bytost….velice jí bude bavit hra, že když někde něco platí…..třeba malou částku v potravinách…že tyto peníze někde udělají velikou radost. Když se začne zaměřovat na finance s radostí a láskou, finance jí to vrátí.

I finance mají své vlastní vědomí a lidé si s nimi často nepovídají. Když tak ona bude pravidelně činit, sama uvidí, co se začne dít. Finance se stanou jejími přáteli. A kdo by se nechtěl přátelit s financemi? Někdy brání ony zmíněné programy….že peníze jsou špatné, že je mají jen nepoctiví lidé, že já si je nezasloužím a podobně….tyto programy však lze úspěšně odblokovat a rozkrýt a navázat s financemi poté zcela novou úroveň vztahu. Kdyby tohle lidé přirozeně chápali, to by se na zemi žilo lehčeji. Lidé by se přátelili se svými domy, auty, oblíbenými předměty a ne jen lidmi či domácími mazlíčky. Každá věc, která byla stvořena má také svůj život a vědomí, buď jednotlivě a nebo v kolektivním slova smyslu. Když se na toto vědomí naladíte z pozice radostné vibrace a ocenění, dostane se Vám toho do života mnohem více, než jste tušili, že je možné.

Nyní je doba překračování starých paradigmat. Víme že ona přesně chápe, co máme na mysli a že sama již přijde kreativně na mnoho zábavných her, díky nimž změní své výchozí nastavení a postoj k financím. Celá tato záležitost ji však naučí ještě mnohem víc ohledně fungování Vesmíru a tvoření. Ale to bychom předbíhali.

S láskou přijala Ramona Siringlen.

FB/Cesta s Ramonou

Čtení z Akášických záznamů na dálku, kineziologická poradna, osobní konzultace a meditace na míru – pozitivní změny ve vašem podvědomí pro šťastnou tvorbu vašeho života.

Článek je možno libovolně šířit, avšak prosím v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky http://www.cestasramonou.cz. Děkuji.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je Ramona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.