Měsíc – duchovní průvodce lidstva napříč historií.

měsíc průvodce lidstva

Nedávno jste si mohli přečíst můj příspěvek o Slunci jako prostředníku Božského zdroje a bráně do dalších dimenzí Vesmíru. Dnes bych se s Vámi ráda podělila o možnosti, které nám přináší aktivní spojení s vědomím Měsíce a přijímání jeho energií. Měsíc ten záhadný tichý společník na nočním nebi pluje spolu s lidstvem od jeho samého počátku. A tak jako Slunce přináší trvalé napojení na samý Zdroj a ty nejvyšší možné vibrace, Měsíc nám nabízí dokonalé propojení a pochopení přírodních cyklů Matky Země. Spojení s veškerým vodstvem. Vyladění na tvořivou energii Bohyně. Je to právě Měsíc, který má tu moc vynést na světlo naše stíny a ozářit je stříbřitými paprsky milující Matky. Je to měsíc, který je pochodní na cestě do našeho podvědomí a ještě dál. Proto je pro mnohé tak znepokojující. Měsíc zná naše nejtajnější touhy, instinkty a vášně. Se všemi ženami na planetě sdílí skrze jejich těla cyklus právem nazývaný měsíční. Měsíc je strážcem mnoha tajemství. Zdánlivě mlčí a vyčkává. Vyčkává do chvíle, kdy k němu nakonec obrátíte svou pozornost. Jedno Vám mohu slíbit. Stane-li se Měsíc vaším přítelem, již nikdy se nebudete cítit sami. Stanete se totiž nejlepším přítelem sami sobě. Postupně přijmete všechny své části a to i ty, které se dosud možná skrývaly někde hluboko. Čekaly ve stínech. Ševelily na Vás ve vašich snech. Promlouvaly v nočních vizích. Naši moudří předkové to dobře věděli.

Dívání se na Měsíc nemá tak velkolepou historii i prezentaci jako hledění do Slunce. Samozřejmě. Měsíc miluje ticho a introspekci. A přesto je v něm také nespoutaná divokost, noční tance mezi ohni, síla Bohyně a mocná vnitřní žena v každé ženě i muži zde na Zemi. Napříč mnoha božskými pantheony kráčí Bohyně měsíce, které Vám mohou umožnit komunikaci způsobem, který je Vám nejbližší. Nesou mnohá jména. Artemis, Diana, Selené, Eset, Hekaté, Rhiannon, Luna…není stejné cesty pro dva lidi, jak se propojit se silou měsíce. Cokoli, co vaše duše a srdce vnímá, je správné. Máte blízko k Božstvům určitého pantheonu? Pak se můžete obrátit s prosbou na ně. Je Vám bližší tichá chvíle, kdy v meditaci necháte dopadat měsíční světlo na vaši tvář? Udělejte cokoli, co je pro Vás přirozené. Jakmile jednou věnujete Luně svou pozornost, pak i ona spatří Vás. A rozezná Vás mezi tisíci. Luna vidí, kdo opravdu jste. Zná cestu vašimi inkarnacemi. Zná vaši duši, všechny vrstvy vašich vědomí. Tepe spolu s vašimi tělními tekutinami skrze vaše tělo. Nesete-li v sobě posvátné kódy a informace, Luna je vidí a může Vám pomoci je zvědomit. Luna podá ruku Bohyni ve Vás a znásobí její sílu.

měsíc průvodce lidstva

Během historie Matky Země vždy existovaly kněžky měsíce a měsíční chrámy. Obřady měsíce možná nebyly tak velkolepé, jako rituály sluneční, avšak jejich síla nebyla a není o nic menší. Každá žena je skrze své fyzické tělo projevením měsíční kněžky, avšak pravé kněžky měsíce byly hluboce spirituální ženy propojené na všech úrovních s Lunou a tedy všemi přirozenými cykly Matky Země. Neskrývaly svou tvář před ničím, co nám bylo dáno. Každý měsíc mísily svou posvátnou krev s tělem naší milující planety. Taková půda pak byla požehnána silou Bohyně. Byla propojena s vědomím a potřebami konkrétní ženy Bohyně. Rostliny i byliny přijaly tuto informaci a dle toho rostly a plodily. V chrámech se požehnáním Luny věnovaly věštkyně chrámovému spánku. Luna umožnila svou energií příchod prorockých vizí a vědomých snů.

Ten, kdo je „vyžádán“ Lunou, zná přesně ten silný vnitřní hlas. To neodkladné volání uvnitř celé bytosti. Ten kdo komunikuje s Lunou se stává součástí rodiny nebeského měsíčního chrámu. A skrze spojení s Lunou dochází též k prohloubení našeho pouta s Matkou Zemí. Každý kdo koná ve vědomí přirozených přírodních cyklů, přináší zvýšení vibrací a harmonii v Bytí zde na planetě. Stejně jako Luna i Matka Země je vědomá bytost, která přesně ví, kdo kráčí po jejím těle. Vaší péči a lásku Vám mnohonásobně vrátí.

měsíc průvodce lidstva

Měsíc Vám může pomoci v mnoha oblastech vaše osobního i spirituálního života.Přijímání jeho energií pomáhá ženám srovnat hladinu hormonů a menstruační cyklus. Hledění na měsíc a koupání se v jeho světle velice zesiluje propojení s Bohyní a nezáleží na tom, jaké jméno nosí. Můžete Lunu požádat, aby Vám pomohla vynést na světlo a poté transformovat vaše vnitřní stíny a strachy. Není lepšího průvodce v této záležitosti. Pokud máte možnost spát v létě ve volné přírodě a nebo Vám měsíc může skrze otevřené okno dopadat přímo na vaše lůžko, obraťte se na Lunu s přáním, obdržet vědění či odpovědi na vaše otázky prostřednictvím snů. Luna je průvodcem podvědomím a to k nám promlouvá právě často skrze sny. Luna může pomoci toku našeho lymfatického systému. Prohloubí propojení s živlem vody okolo nás i uvnitř našeho těla. Je to Luna, která dokáže vyléčit všechna zranění naší vnitřní ženy. Přejete si společníka pro své rituály a vědomé tvoření? Luna tu byla vždy a na své stříbrné bárce čekala na vaše zavolání. Existují mocné bytosti zvané andělé měsíce. Pozvěte je ke své tvorbě. Přispěchají k Vám s požehnáním. V meditaci je můžete požádat, aby Vás provázeli na cestě do měsíčního chrámu. Sdělení, která tam obdržíte jsou určena právě Vám.

Existují tři mocné krystaly, které velice posílí vaše propojení s měsícem. Labradorit, mléčný opál a Měsíční kámen. To platí pouze v případě jejich přírodního původu. Nemíním tím Opalit, který se vyrábí synteticky a s živoucí energií krystalu měsíčního kamene nemá nic společného. Tyto kameny Měsíc milují a též se nejlépe čistí a nabíjí právě měsíčním světlem. Takto nabitý krystal umístěte na svůj noční stolek během spánku a on Vám zprostředkuje totéž, co přímé měsíční záření. Obracíte-li svou tvář k Luně s přáním zvědomit své temné stránky a informace, které jsou ve Vás hluboko zakódovány a Vy je pro své bloky zatím nevidíte, pomůže Vám Obsidián či Onyx. Mocné transformační krystaly tmavé barvy, které mají dar pracovat se stíny. Luna spolu s těmito kameny tvoří velice silnou energii. Po takové práci ovšem krystaly důkladně očistěte právě opět měsíčním světlem.

měsíc průvodce lidstva

Luna sama Vám prozradí, co vše spolu můžete tvořit. Protože je to právě tvořivá energie, kterou Luna vládne. A my jsme sem přišli jako Tvůrci. Zástupci Božství ve fyzické formě. Spolu s Lunou a Matkou Zemí máme moc, kterou vládne Bohyně celým Vesmírem. Již se nemusíme nadále obávat naší síly. Bohyně nám nabízí svou milující náruč a laskavé vedení, pokud si to budeme přát. Nemusíme se o nic snažit. Stačí jen dovolit, aby se to stalo. A zázraky se mohou projevit.

S láskou Ramona.

Čtení z Akášických záznamů na dálku, kineziologická poradna, osobní konzultace a meditace na míru – pozitivní změny ve vašem podvědomí pro šťastnou tvorbu vašeho života.

Článek je možno libovolně šířit, avšak prosím v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky http://www.cestasramonou.cz. Děkuji.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je Ramona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.