Jednorožci – rok 2016 s energií jednorožců.

 

jednorožci

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kdo by nemiloval jednorožce. Jejich třpytivou světelnou pověst, čistotu a krásu. V Atlantidě byli jednorožci s lidmi v mnohem pevnější propojení. Bylo obvyklé že téměř každého muže a ženu doprovázel přítel ze vznešeného rodu jednorožců. Mnozí z vás také vědí, že jednorožci se před dávnou dobou (v lineárním pojetí času) stáhli ze země, kvůli zahuštění a snížení vibrací. Již nebylo možné pro ně zde nadále setrvávat. A tak s velikou lítostí poodstoupili a ze svých dimenzí sledovali, stejně jako jiní naši přátelé z Vesmíru, jak se zde situace bude vyvíjet. Na dlouhou dobu se stali součástí bájí, nádherných pohádek a krásných obrazů. Na rozdíl od andělů, na které se lidé v průběhu času v různých kulturách vždy obraceli, jednorožci byli pro lidstvo krásným snem. Málokdo věřil, že by mohl s nimi komunikovat, v nějaké formě se s nimi potkat. Jen malé děti se svým otevřeným srdcem a přirozeným nastavením si nekladly žádné překážky.

Andělé mohou své formy a energie dle potřeby natolik zahušťovat, aby mohli být přítomni, kdekoli, kde jich je třeba. Avšak jednorožci jsou vysoce citlivá stvoření ohledně čistoty prostředí a výše vibrací. A též jsou velice vybíraví na společnost. Nebo alespoň donedávna tomu tak bylo. Jak se naše drahá Matka Země začala blížit a procházet procesem transformace, vibrace stoupaly. A stoupaly. A stále stoupají a tempo se zvyšuje. Je to nádherná a dobrodružná krasojízda…pravda někdy dosti náročná. Jednorožci se tedy už před nějakou dobou pomalu začali vracet a obklopovat svou energií lidi, kteří předávali duchovní poselství, pozvedali druhé a nebo jakýmkoli jiným způsobem přispívali k procesu transformace.

Po velice náročném a očišťujícím roce 2015 se již vibrace pozvedly natolik, že do aktivního kontaktu s jednorožci může vejít skutečně každý člověk, který si to bude přát. Jednorožci mi jasně dali najevo, že nikdo nebude odmítnut. Tyto nádherné bytosti se těší z každého, kdo se na ně obrátí. Jednorožec může provázet každého z Vás. Co Vám přátelství a aktivní kontakt s jednorožcem může přinést? Zejména Vám jeho přítomnost a podpora velmi pomůže udržovat dosaženou úroveň vašich vibrací a ještě ji zvyšovat. To samo o sobě je v současném dění velice výrazná pomoc. Jednorožci často mívají dobré nápady, jak byste měli upravit místo, kde žijete, protože to prospěje Vám i jim, když chtějí být ve vaší blízkosti.  Já například dle jejich doporučení v roce 2012 umístila ve své zahradě křišťálové stély a surové růženíny.

jednorožci zahrada

Jednorožci Vás podpoří v překvapivě praktických věcech, jako je nalezení vhodného stylu oblékání pro Vás na míru. Poradí jak se stravovat. Ovšem ne dle nějakých obecných pravd. Jednorožci přesně vnímají vaše vibrace, energie….poznají co přesně udržuje právě Vás v co nejvyšších vibracích, které jsou pro Vás v danou chvíli únosné. Pomohou Vám například se vzpomínkami na vaše atlantské životy. Dodají Vám sebedůvěru a pocit bezpečí, kamkoli kráčíte. Udrží Vás ve vašem středu….bez ohledu na chaos, který se může jevit kolem Vás, díky mnoha zatím přetrvávajícím iluzím. Vy budete pevně stát ve svém světle a čistotě a zářit na cestu druhým i sami sobě.

Jednorožci mě obklopují již dlouho, ale vědomě jsem se s nimi opět propojila v roce 2010. Čekala jsem svého prvního synka Ondřeje. Z nějakého důvodu jsem se často zabývala myšlenkami právě na jednorožce. Samozřejmě to bylo proto, že jsem na podvědomé rovině vnímala jejich přítomnost. Věděla jsem, že můj syn rozhodně musí mít obraz jednorožce ve svém dětském pokojíčku. Vyrobila jsem si textilní tašku s motivem jednorožce. Až jednou v noci se na mě jednorožci obrátili sami a požádali o pomoc. Učinili tak ve snu. Jednorožci  mě poprosili, abych byla jejich vyslankyní v lidském světě s tím, že to jak se někteří lidé stále ještě chovají, jim velice ubližuje a ničí „čisté prostředí a vibrace, které oni spravují a snaží se držet v rámci veškerých změn. Ocitla jsem se na rozlehlé pláni, kde pode mnou stála proti sobě dvě obrovská vojska – výjev jak z obrazu Hyeronyma Boshe a zde podobenství duality. Jednorožci si přáli, aby nějaký velice mocný panovník podepsal jménem všeho lidstva prohlášení na mramorové desce se zlatým písmem, že jednorožci jsou od této chvíle všemi lidmi ctěni, že jsou jimi opět přijímáni a nebudou nijak napadání. To prohlášení ale mělo mnohem
dalekosáhlejší důsledky, jeho podpisem by se lidstvo posunulo zase někam dále a projevilo dobrou vůli. Po mém boku se objevil mocný muž ve zlaté zbroji, ale byl
příliš pyšný a plný touhy po boji, než aby ho to zajímalo. Mávl nad tím rukou a s výsměchem mi řekl, že tohle ať si podepíše třeba Karel IV., ale on že se takovou
hloupostí zabývat nebude. V ten okamžik se obě vojska s hrozivým hukotem začala proti sobě šinout s tím, že dojde ke strašnému krveprolití. Já si ale uvědomila, že nechtěně
mi ten mocnář vlastně pomohl, protože Karel IV. jako moudrý muž a zasvěcenec byl pro ten úkol ten pravý. Jsme multidimenzionální bytosti,  pokud se osvobodíme z iluze času a prostoru, pak víme že, můžeme být kdekoli a spojit s kýmkoli, včetně našich vlastních minulých inkarnací například. Srdcem jsem cítila, že mohu Karla klidně k tomuto mocnému „úkolu“ povolat…on jistě pochopí a bude srozuměn. Sotva jsem na to pomyslela,  zhmotnil se Karel vedle mě. Jeho vyzařování bylo skutečně nádherné plné světla a lásky. Nebylo třeba slov. Pohlédli jsme si do očí, spojeni věděním Božské jednoty.  Sklonil se ve svém majestátu důstojně k mramoru a pod textem zazářilo zlatě jeho jméno. V ten okamžik došlo k okamžitému zklidnění a obě vojska zmizela. Zbyla jen nádherná příroda a pocit Jednoty. Jednorožci se mohli navrátit zpět k lidem.

Od roku 2010 došlo k mnohým posunům a pozitivním změnám, pokud jde o energie a vibrace lidí i Matky Země. Nebojte se požádat o svého průvodce ze světa jednorožců. Ponořte se sami do sebe. Během zklidnění a meditace se odeberte na místo, které je Vám příjemné. Které je pro Vás ztělesněním harmonie, čistoty a krásy. Vnitřním zrakem se nalaďte na detaily, které Vás tam obklopují. Užívejte si. Až se budete cítit připravení, poproste, aby se Vám představil váš jednorožec. To on si vybere Vás. Možná už Vás provází, jen jste se na něj před tím neobrátili. Nebo uslyší volání vašeho srdce a přispěchá k Vám na vaše přání. Vnímejte že někde před Vámi narůstá bělostná záře se stříbrnými odlesky. Je nádherná, avšak neoslňuje Vás. Můžete na ni klidně hledět. Nechte se tou září pomalu naplňovat a zahřívat….po nějaké chvíli spatříte, jak se ze světla vynořuje váš jednorožec. Nevypadají všichni stejně. Dobře si ho prohlédněte. Nenechte se brzdit přílišným obdivem a posvátnou úctou. Jednorožec se z vašeho setkání raduje stejně jako Vy. Vnímejte jeho energii, co Vám sděluje. Nespěchejte na sebe. Přátelství s jednorožci je nádherná a velice zábavná zkušenost. Bude záležet jen na Vás, jak se bude rozvíjet.

Přeji Vám nádherný rok 2016. Jednorožci Vás zdraví a posílají svá srdce k Vám. Rádi se stanou součástí vašich životů. Každého z Vás, kdo požádáte. Už nastal ten správný čas.

S láskou.

Ramona

FB/Cesta s Ramonou

Článek je možno libovolně šířit, avšak prosím v nezměněné podobě, s uvedením autora a s aktivním odkazem na webové stránky. Děkuji.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je Ramona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.