Křišťálové lebky – příběh. Část 1.

křišťálové lebky

Křišťálové lebky – příběh. Část 1.

Ještě před čtyřmi třemi lety by mě ani ve snu nenapadlo, že bych mohla já psát něco o křišťálových lebkách. Ano, šla jsem vědomou duchovní cestou již dlouho, ale toto téma? Ale naše vlastní příběhy nelze poztrácet. Jsou naší součástí, stejně jako možné křižovatky cest, které jsou před námi. A tak se z mého podvědomí začal do vědomé roviny postupně vynořovat jeden z mnoha mých takových příběhů. Takový jehož jednu důležitou část jsem měla odkrýt až v tomto životě. Takový který pro mě začal kdysi v Atlantidě a pokračoval v inkarnaci u Mayského kmene. Takový, který byl a je mým osudem. Osudem, který jsem si já a někteří další vybrali. Jedním z mých úkolů v tomto životě je mimo jiné propojení s vědomím křišťálových lebek a být jedním z lidských portálů na planetě Zemi pro vysokovibrační vesmírnou energii, která je s lebkami a jejich vědomím propojena. Vlastně to není nic nového, jedná se o pokračování práce a tvoření z Atlantidy. My zde nyní žijeme novou Atlantidu a dostává se nám podpory pro vzestup do 5. dimenze z celé naší Galaxie. Jsme s láskou podporováni a sledováni. Je to však zcela v našich rukou. Odehrává se zde něco nádherného a my jsme toho součástí, protože jsme si to vybrali a svolili k tomu.

Následující informace jsem obdržela prostřednictvím vhledu do vlastních Akášických záznamů loni v létě. Nyní jsem byla vyzvána svými duchovními průvodci, abych se o ně s ohledem na současné energetické dění a vývoj podělila. Sdílení našich vědomí energie a výměna informací jsou v těchto dnech, týdnech a měsících více než žádoucí.

S láskou Ramona.

 Report Akáša – Ramona  a křišťálové lebky                                            4.7.2014

Co jsem měla v Atlantidě společného s křišťálovými lebkami a jaká byla má hlavní činnost tam. Čemu jsem se věnovala nejvíce.

Do Atlantidy, jak už Ti bylo sděleno jsi přišla přímo ze Stvořitelova srdce….z domova andělů maximálně pozvednout lidské vědomí a také sama zažít, co jsi pomáhala tvořit. Správně již delší dobu vnímáš a i přijímáš znamení zvenčí, že máš hodně společného s křišťálovými lebkami. Že budou stvořeny bylo jasné ještě před samým vznikem Atlantidy. Bylo to dohodnuto s Galaktickou radou. Jedinečný a nádherný systém komunikace a spojení s celým zbývajícím Vesmírem. Předchozí civilizace nebyly tolik spojeny s hmotou. Lemuřané byli jemněhmotnějších struktur. Celá Atlantida měla být oslavou nádhery života. Byl to jedinečný projekt kdy bytosti ze všech koutů Vesmíru vyslechly volání svých duší a dobrovolně se staly součástí tohoto dobrodružství. Zažít se takto ve hmotě a přitom si zůstat vědomi svého spojení se Zdrojem, to byla prvotní idea, která vedla ke všemu následujícímu. Kromě trvalého napojení každé bytosti zde měl být i hlavní komunikační portál, umožňující cestovat do všech koutů Vesmíru, uchovávat informace, sdílet vize, nahlížet do minulosti i budoucnosti. Spojení nejčistšího křišťálu se spodobněním lidské lebky mělo a má svůj symbolický význam. Je to prohlášením toho, že ani taková míra bytí v hmotě nemůže nikdy vést k oddělení od Boha toho, kým ve skutečnosti všichni jsme. A tedy mocné spirituální bytosti. Symbol té nejpevnější části našeho těla ze zářícího křišťálu, který je ztělesněním světla. Neboť i my jsme světlo.

Na vytvoření lebek se podílelo více bytostí a to ve dvou kruzích. Vnitřní kruh tvořili ti, kteří přímo svým záměrem stvořili lebky jako takové s celým jejich potenciálem. Tys Ramono byla součástí tzv. vnějšího kruhu……který byl tvořen bytostmi v tělech…..lidmi, ale i podporujícími bytostmi světla. Vnější kruh zajišťoval celý proces tvorby a záměru tak, aby zůstal dokonale čistý a nezatížený. Aby se dovnitř nedostala jediná neharmonická myšlenka či energie. Bytosti které vyzařovaly tu nejčistší záři a čistotu svých záměrů byly k tomuto úkolu vyvoleny. Dá-li se to vůbec lidským jazykem nějak popsat. Tyto bytosti měly po dobu tvorby vyzařovat k vnitřnímu kruhu své světlo a lásku v té nejčistší kvalitě. Říkalo se jim proto čistí. Ale v té době to nebylo ve smyslu, že oni jediní byli lepší než ostatní. Jen se zkrátka pro tu chvíli sladili s tímto záměrem nejlépe. Na toto se však před tím nějakou dobu připravovali. Ladili své vibrace v meditacích, dechem a ve světelných komorách. Byli v intenzivním kontaktu každý se svým osobním krystalem.

Po vytvoření a ukotvení lebek jsi patřila k těm, kteří s nimi mohli pravidelně pracovat. Často jsi zde pobývala i s Thovtem. Pracovali jste spolu i zde. Tak vás taky zachytil Abraham – tvůj současný fyzický syn Ondřej. Při jedné z vašich komunikací vás spatřil a ve světle lebek viděl vaše pravá já. A vy jste spatřili jeho. V tom okamžiku se mezi vámi na úrovni Vesmíru něco odehrálo. To nemá obdoby. V tom jediném okamžiku jste se vy tři navždy spojili poutem dokonalého pochopení, lásky a vzájemného propojení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je Ramona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.