Poselství z andělských říší

Poselství z andělských říší

S andělským světem jsem v úzkém kontaktu. Toto krásné poselství z andělských říší jsem přijala v předvánočním čase roku 2013. Je však stále aktuální a vždy potěší mé srdce a vykouzlí mi úsměv na tváři.

Milovaní, jste našimi bratry a sestrami, je ještě mezi vámi stále mnoho takových, kteří si připadají od nás odděleni. Ale to je jen pouhý klam drazí, my a vy jsme JEDNO. Pocházíme ze stejného zdroje, vaše božská podstata, je ta, kterou vnímáme, když k Vám promlouváme, když vnímáme vaše svatá srdce, když sledujeme, vaše cesty, když upínáme svou pozornost k Vám. Jste jedinečné bytosti svobodné vůle. Vy odvážné duše, které jste souhlasily, že podniknete toto nádherné dobrodružství, které se Vám však v některých okamžicích jeví, tak obtížné a snad i kruté…..nejste nikdy sami. Prosíme neváhejte nás žádat v jakékoli situaci o pomoc a podporu. Žádný důvod není příliš malicherný, není třeba zbytečného ostychu, Je nás zde v blízkosti Lady Gaie tolik a tolik a věřte, že mnozí z nás nejsou tak vytíženi, jak by si přáli (smích). Skutečně se nebojte žádat…už mistr Ježíš pravil…tlučte a bude Vám otevřeno…žádejte a bude Vám dáno…..my andělé jsme multidimenzionální bytosti…můžeme být v jediném okamžiku na mnoha místech najednou, bez jakéhokoli omezení…..Vy po většinu času vnímáte svou tzv. realitu tak, že je to pro Vás obtížně představitelné, ale zde na druhé straně závoje, který je opravdu tenoučký, jako fouknutí jemného vánku, je vše tady i tam, vše bylo, je i bude, vše souvisí se vším. I ten nejmocnější z archandělů Vám laskavě a rád přispěchá na pomoc i v záležitosti, s kterou váháte ho oslovit, jelikož Vám nepřipadá dost vznešená a ušlechtilá….milí, kdybyste si jen uměli představit jak my andělé oslavujeme váš každodenní život, který Vy občas máte za obyčejný. Slovo obyčejný bychom rádi odstranili z vašeho slovníku. Avšak je to na Vás….ano již zmiňovaná svobodná vůle…..jedinečný dar, který máte a který Vám dovoluje prožívat takovou realitu, jakou si zvolíte. Každý okamžik je oslavou vaší i celého Vesmíru. Když jste šťastní a uvolnění, může vaše pravé svaté srdce zářit, jste více spojeni sami se sebou, se svou božskou podstatou. My andělé milujeme ty okamžiky, kdy vidíme a vnímáme, jak záříte. A s láskou a nadšením se budeme podílet na čemkoli, co Vám pomůže být radostnější, klidnější, harmoničtější.

Tolik Vás milujeme, v tomto čase předvánočním, se děje více zázraků, než kdy jindy. I tato doba, do které jste se rozhodli narodit, je taková, jaká ještě nikdy na této planetě nebyla. Vaše možnosti jsou otevřeny, stačí se jen odvážit vkročit branou, která se pro Vás otevírá. Stojíme v ní a vztahujeme k vám ruce. Nejste o nic víc ani o nic méně než my, kteří s láskou sloužíme slávě Boží.

Poselství přijala channelingem Kateřina Ramona 6.12. 2013

Článek je možno šířit v nezkrácené podobě s aktivním odkazem na webové stránky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je Ramona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.