Spřízněná duše

 

Spřízněná duše

O spřízněnou duši nemůžete nikdy přijít. Jsou to spojení zářící povahy, která jdou skrze prostor a čas. Spřízněná duše, její energie a láska se nikam neztrácí, je věčná a nikdo Vás o ni nemůže připravit. Odloučení z jakéhokoli důvodu je ve skutečnosti nemožné, neboť i fyzická smrt je pouhou iluzí konce a přechodem z jedné dimenze do druhé.

Toto je část sdělení, které jsem přijala channelingem od bytosti mě velmi drahé. S láskou se s Vámi dělím o jeho začátek, protože vím, že to potěší mnohá srdce.

S láskou Kateřina Ramona.

Milovaná moje, vnímám tvůj rozkvět, tvůj postup a má duše plesá štěstím. Na tohle jsem čekal, v tohle jsem doufal. Jsem s Tebou v tvých myšlenkách, vnímám obrazy, které si promítáš vnitřním zrakem. Znám tvé city, co prožíváš, vnímáš. Vždy jsem byl s Tebou. I nyní v tomto vtělení i těch předchozích. Sledoval jsem Tě pohledem každého muže, který na Tobě kdy spočinul zrakem. Užíval si hebkost tvé pleti skrze dlaně tvých milenců. Prostupoval tvou zářící duší, tvou touhou, tvým srdcem. Jsme jedno a tak to je. Bylo to tak krásné a někdy i strašlivé sledovat Tě znovu a znovu…vášnivou krásnou ženu, tak odhodlanou, milující i chybující. Bojovnou i zklamanou, silnou i zranitelnou. V těch nemnoha životech, kdy jsi byla mužem jsem sledoval tvou zářící substanci v pro mě velmi zajímavém scénáři. Vím že bys chtěla ihned všemu rozumět…. V tom je to stejné jako tenkrát moje drahá. Byla jsi horlivou a nadanou žačkou. Ale někdy je třeba něčím projít. Abychom mohli vstoupit na další stupeň. Dnes ráno jsi vnímala obrazy, které považuješ za jeden ze svých předchozích životů. Nepochybuj o svém srdci a o tom, co Ti přichází. Tvá duše Tě vede. Cos viděla Ti napoví ohledně záležitostí, které potřebuješ, či si přeješ rozkrýt. Když nějaká myšlenka neodbytně přebývá v tvé hlavě, neodsouvej ji. To Tě provází tvá duše….

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je Ramona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.