Kontakt

Kateřina Ducháčková

IČO: 05204852

tel: 728 932 236 – jen SMS

V tuto chvíli mám naplněnou kapacitu. Další sezení povedu opět od září 2018 dále. Domlouvání termínů přes SMS otevírám opět od 26 srpna. Nyní již termíny neobsazuji. Děkuji za pochopení a těším se na vás opět po letních prázdninách.

Pokud si přejete domluvit termín na sezení, pak prosím pošlete tuto informaci formou SMS se svým jménem a já se Vám v nejbližší době ozvu zpět s návrhy termínů. Je to nejrychlejší a pro mě nejpřehlednější cesta.  Při práci s lidmi i práci na dálku nemohu brát telefony a ve volném čase se věnuji rodině a dalším povinnostem. Máte-li však zahraniční číslo (i slovenské) pak prosím napište na email.

Nebo mi napište na email.

katerina@cestasramonou.cz
Na vaše zprávy a dotazy odpovídám obvykle do týdne až deseti dnů. Někdy mám pro velké pracovní vytížení z odpověďmi zpoždění. Prosím o vaši laskavou trpělivost. Vašeho zájmu si velice vážím, ale nemám vždy prostor, mít vše hned vyřízeno. Postupně odpovídám všem.

Pokud čekáte na mou odpověď, či zaslání již domluvené a zaplacené služby na dálku, prosím nahlédněte vždy nejdříve též do složky spam či hromadné, kam často mohou zprávy spadnout.

Na email mi napište tehdy, máte-li zájem o služby na dálku – Akášické vhledy či duchovní jméno.

facebook

Klíčovská 293/20
190 00, Praha 9
GPS souřadnice 50.1171583N, 14.5073756E

Bezproblémové parkování zdarma v klidné ulici s rodinnými domky. Nejbližší stanice Metra je Prosek na trase C. Pěšky dojdete cca za pět minut. Nebo můžete využít autobus č. 151 ze zastávky u metra Prosek trasa C a nebo ze zastávky Vysočanská trasa B a vystoupíte na stanici Klíčovská.

Já s oblibou využívám navigaci a to i tehdy, když se pohybuji pěšky po městě a jdu na nové místo.